Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent o Okrągłym Stole: Bilans nie jest jednoznacznie pozytywny, ale jest dodatni

- Okrągły Stół był w Polsce potrzebny, choć jego bilans nie jest jednoznacznie pozytywny, ale jest dodatni - mówił w Polsat News Prezydent. Jak przekonywał, bohaterowie polskiej wolności, tacy jak premier Tadeusz Mazowiecki, powinni mieć swoje pomniki.Czytaj więcej o: "Prezydent o Okrągłym Stole: Bilans nie jest jednoznacznie pozytywny, ale jest dodatni"

Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Debata oksfordzka w przeddzień rocznicy obrad przy Okrągłym Stole  

W przeddzień 30. rocznicy rozpoczęcia obrad przy Okrągłym Stole licealna młodzież dyskutowała w Pałacu Prezydenckim, czy ówczesne negocjacje między komunistyczną władzą a opozycją były jedynym sposobem, by pokojowo obalić komunizm w Polsce.Czytaj więcej o: "Debata oksfordzka w przeddzień rocznicy obrad przy Okrągłym Stole"

Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości RP
 3. Aktualności

Sto lat Biskupstwa Polowego w Polsce

Z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy odbyły się w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego obchody 100. rocznicy powołania Biskupstwa Polowego w Polsce. Mszy św. przewodniczył nuncjusz apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio.Czytaj więcej o: "Sto lat Biskupstwa Polowego w Polsce"

Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Zaproszenia na rocznicę wybuchu II wojny światowej - do końca miesiąca

Zaproszenia do udziału w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej nie zostały jeszcze formalnie wystosowane; można się ich spodziewać jeszcze w tym miesiącu - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Zaproszenia na rocznicę wybuchu II wojny światowej - do końca miesiąca"

Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Kapelan służy Bogu, ojczyźnie i żołnierzom  

Kapelan nie idzie z żołnierzami po to, by walczyć z bronią w ręku. On idzie po to, by być z żołnierzem ‒ służąc Bogu i ojczyźnie, służyć człowiekowi - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas obchodów stulecia Biskupstwa Polowego w Polsce.Czytaj więcej o: "Prezydent: Kapelan służy Bogu, ojczyźnie i żołnierzom"

Wtorek, 5 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad Prezydenta RP dla Polsat News [CAŁOŚĆ]

– Dla pokolenia mojej córki, które urodziło się w wolnej Polsce, było warto – powiedział Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w Polsat News, pytany o sens negocjacji z komunistami przy Okrągłym Stole przed 30 laty.Czytaj więcej o: "Wywiad Prezydenta RP dla Polsat News [CAŁOŚĆ]"

12  
Poleć znajomemu