Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Piątek, 8 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Odszedł Jan Olszewski [PL/ENG]  

Jan Olszewski był wielkim państwowcem, służącym Polsce do ostatniej chwili; zawsze był gotów służyć swoją życzliwością, radą i niezwykłym doświadczeniem - powiedział Prezydent Andrzej Duda. Podkreślił, że uważa za konieczne zarządzenie żałoby narodowej.Czytaj więcej o: "Odszedł Jan Olszewski [PL/ENG]"

Piątek, 8 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

„Przez całe życie szedł drogą służby Niepodległej”. Wspomnienie Prezydenta RP o śp. Premierze Janie Olszewskim

Jan Olszewski przez całe życie szedł drogą służby Niepodległej - napisał Prezydent Andrzej Duda o zmarłym dziś Janie Olszewskim, byłym premierze, obrońcy opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL.Czytaj więcej o: "„Przez całe życie szedł drogą służby Niepodległej”. Wspomnienie Prezydenta RP o śp. Premierze Janie Olszewskim"

Piątek, 8 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

W lutym wizyta Prezydentów Polski, Litwy i Ukrainy w dowództwie wspólnej brygady w Lublinie [PL/ENG]

Komitet Konsultacyjny Prezydentów Polski i Ukrainy ustalił w piątek, że jeszcze w lutym odbędzie się wspólna wizyta Prezydentów Polski, Litwy i Ukrainy w siedzibie dowództwa litewsko-polsko-ukraińskiej brygady w LublinieCzytaj więcej o: "W lutym wizyta Prezydentów Polski, Litwy i Ukrainy w dowództwie wspólnej brygady w Lublinie [PL/ENG]"

Piątek, 8 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Dera na obchodach 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w regionie leszczyńskim

Andrzej Dera Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta wziął udział w obchodach 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w regionie leszczyńskim. Podczas uroczystości nowo powstałej hali widowiskowo-sportowej nadano imię Powstańców Wielkopolskich.Czytaj więcej o: "Min. Dera na obchodach 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w regionie leszczyńskim"

Piątek, 8 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na konferencję „Fundamenty Niepodległej. Sejm Ustawodawczy”

W minionym roku wspominaliśmy głównie wydarzenia związane z walką naszego narodu o wolność i odrodzeniem się suwerennej Polski po 123 latach zaborów. Teraz przed nami szereg rocznic związanych z odbudową państwa i jego instytucji - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na konferencję „Fundamenty Niepodległej. Sejm Ustawodawczy”"

Piątek, 8 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Halina Szymańska na konferencji poświęconej dziedzictwu pierwszego parlamentu Niepodległej

W przededniu 100. rocznicy inauguracji Sejmu Ustawodawczego, pierwszego parlamentu niepodległej II Rzeczypospolitej odbyła się konferencja naukowa pt. „Fundamenty Niepodległej. Sejm Ustawodawczy (1919-1922)”.Czytaj więcej o: "Minister Halina Szymańska na konferencji poświęconej dziedzictwu pierwszego parlamentu Niepodległej"

12  
Poleć znajomemu