Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Konferencja poświęcona Inicjatywie Trójmorza [PL/ENG]

W Belwederze odbyła się konferencja poświęcona Inicjatywie Trójmorza, organizowana przez Atlantic Council i Ambasadę USA w RP. Wieczorem z jej uczestnikami spotkał się Andrzej Duda. - Robiąc razem interesy, możemy budować bezpieczeństwo - mówił.Czytaj więcej o: "Konferencja poświęcona Inicjatywie Trójmorza [PL/ENG]"

Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent wpisał się do księgi kondolencyjnej poświęconej pamięci Jana Olszewskiego

- Wolna, suwerenna i niepodległa Polska była Jego największą miłością, o którą walczył, dla której się trudził i której służył całym swoim pięknym życiem. Dziękujemy Panie Premierze! – napisał Prezydent RP.Czytaj więcej o: "Prezydent wpisał się do księgi kondolencyjnej poświęconej pamięci Jana Olszewskiego"

Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Spychalski: Prezydent skieruje dziś rozporządzenie ws. żałoby narodowej do kontrasygnaty premiera

W poniedziałek Prezydent skieruje rozporządzenie ws. żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego do kontrasygnaty premiera; z całą pewnością żałoba będzie dłuższa, niż jeden dzień - poinformował rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski.Czytaj więcej o: "Min. Spychalski: Prezydent skieruje dziś rozporządzenie ws. żałoby narodowej do kontrasygnaty premiera"

Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta: wykorzystajcie swoje możliwości jak najlepiej

W Krakowie Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących. Zapoznała się z działalnością instytucji oraz wysłuchała koncertu w wykonaniu niezwykłych muzyków.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta: wykorzystajcie swoje możliwości jak najlepiej"

Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

15. rocznica śmierci gen. Ryszarda Kuklińskiego

Ryszard Kukliński służył w Wojsku Polskim i armii USA. Pod pseudonimem Jack Strong dostarczał Amerykanom informacje o strategicznych planach Związku Sowieckiego i Układu Warszawskiego. W 2016 r. Andrzej Duda nominował go pośmiertnie na stopień generała.Czytaj więcej o: "15. rocznica śmierci gen. Ryszarda Kuklińskiego"

Poniedziałek, 11 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Nagroda „Dla Dobra Wspólnego”
 3. Aktualności

Przygotowania do IV edycji Nagrody „Dla Dobra Wspólnego”

Kolejne posiedzenie Kapituły Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” odbyło się z udziałem ministrów Wojciecha Kolarskiego i Andrzeja Dery. Kapituła dokonała podsumowania dotychczasowych edycji i rozpoczęła prace nad IV Edycją Nagrody.Czytaj więcej o: "Przygotowania do IV edycji Nagrody „Dla Dobra Wspólnego”"

Poleć znajomemu