Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Czwartek, 21 lutego 2019
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Prezydenci Polski i Litwy o bezpieczeństwie wojskowym i energetycznym

Wizyta Prezydent Litwy potwierdza znaczenie relacji polsko-litewskich dla bezpieczeństwa wojskowego i energetycznego; udział Prezydenta Ukrainy to także sygnał dla sojuszników, jak ważne jest bezpieczeństwo wschodniej flanki – powiedział Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Prezydenci Polski i Litwy o bezpieczeństwie wojskowym i energetycznym"

Czwartek, 21 lutego 2019
  1. Aktualności
  2. Wydarzenia

Komisja finansów za prezydenckim projektem noweli ws. wsparcia kredytobiorców

Sejmowa komisja finansów opowiedziała się w czwartek za prezydenckim projektem nowelizacji ustawy o wsparciu kredytobiorców w trudnej sytuacji. Paweł Mucha w Sejmie zapewniał, że zgodnie z projektem wsparcie będzie skierowane dla wszystkich kredytobiorcówCzytaj więcej o: "Komisja finansów za prezydenckim projektem noweli ws. wsparcia kredytobiorców"

Czwartek, 21 lutego 2019
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Rozmowa z min. Pawłem Muchą na temat prezydenckiego projektu pomocy kredytobiorcom

- Niekażdy jest prawnikiem, niekażdy jest ekonomistą czy bankowcem i ma taka wiedzę, żeby ocenić te wszystkie ryzyka. Dlatego Pan Prezydent podejmuje wiele inicjatyw, takich prokonsumenckich - mówił w TVP Info minister Paweł MuchaCzytaj więcej o: "Rozmowa z min. Pawłem Muchą na temat prezydenckiego projektu pomocy kredytobiorcom"

Czwartek, 21 lutego 2019
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Min. Mucha: Prezydent chce, żeby ustawa frankowa stała się obowiązującym prawem

Celem ustawy frankowej jest wsparcie kredytobiorców w trudnej sytuacji finansowej oraz motywowanie do przeprowadzenia konwersji w przypadku kredytów odnoszonych do walut obcych. To są dobre rozwiązania prawne - ocenia Paweł Mucha w wywiadzie dla DGP.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Prezydent chce, żeby ustawa frankowa stała się obowiązującym prawem"

Czwartek, 21 lutego 2019
  1. Aktualności
  2. Wydarzenia

Wizyta Prezydent Litwy Dalii Grybauskaitė [PL/ENG]  

Współpraca między Polską a Litwą przebiega dobrze i się intensyfikuje; wspólne projekty wzmacniają nasze relacje w znaczeniu międzyludzkim, bezpieczeństwa oraz współpracy energetycznej - zapewnił Andrzej Duda po spotkaniu z Prezydent Litwy.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydent Litwy Dalii Grybauskaitė [PL/ENG]"

12  
Poleć znajomemu