Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie Prezydenta z komandosami z Lublińca

Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda złożył dziś z wizytę w Jednostce Wojskowej Komandosów (JWK) w Lublińcu. Podczas spotkania Prezydent wręczył odznaczenia zasłużonym żołnierzom.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta z komandosami z Lublińca"

Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent w Herbach: Każde miejsce w Polsce jest ważne

- Bardzo zależy mi na tym, żeby Polska rozwijała się w każdym swoim zakątku w jak najbardziej wyrównany sposób, a warunki życia w poszczególnych częściach kraju były w miarę możliwości jednakowe – mówił w Herbach Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent w Herbach: Każde miejsce w Polsce jest ważne"

Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie z mieszkańcami Kłobucka  

- Dla mnie najważniejsza jest rodzina – podkreślał Prezydent w Kłobucku. Zaznaczył, że państwo pomaga rodzicom, aby dzieci wychowywało się im wygodniej i łatwiej. Wyraził zadowolenie, że teraz będzie można rozszerzać program 500 plus.Czytaj więcej o: "Spotkanie z mieszkańcami Kłobucka"

Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami w Herbach  

Najważniejsza jest dbałość o polską rodzinę, o bieżące warunki bytowe ludzi oraz likwidacja obaw egzystencjalnych - powiedział Prezydent Andrzej Duda. - Chcę, żeby były kolejne elementy wspierające polską rodzinę - zadeklarował.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami w Herbach"

Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama w ośrodku terapii uzależnień: To jest walka o najwyższą stawkę - o Wasze życie

Ośrodek terapii uzależnień dla młodzieży pokonał wiele trudności, by kontynuować wsparcie podopiecznych z całej Polski. Podczas uroczystości otwarcia jego nowej siedziby Małżonka Prezydenta mówiła, że wierzy w wygraną młodych ludzi w ich walce z nałogami.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama w ośrodku terapii uzależnień: To jest walka o najwyższą stawkę - o Wasze życie"

Poniedziałek, 25 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Ustawa z podpisem Prezydenta

Prezydent podpisał nowelę ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne oraz ustawy o NBPCzytaj więcej o: "Ustawa z podpisem Prezydenta"

12  
Poleć znajomemu