Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28                    
Środa, 27 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W czwartek szczyt Prezydentów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki [PL/ENG]

W czwartek w Koszycach na Słowacji Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w szczycie Prezydentów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki. Głównym tematem spotkania, upamiętniającego 70. rocznicę powstania NATO, będą kwestie dotyczące bezpieczeństwa w regionie.Czytaj więcej o: "W czwartek szczyt Prezydentów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki [PL/ENG]"

Środa, 27 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Obchody 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO z udziałem Prezydenta RP [PL/ENG]

Spotkanie z Prezydentami Czech, Słowacji i Węgier oraz wizyty m.in. na poligonach w Żaganiu i Orzyszu – to niektóre z planowanych aktywności Zwierzchnika Sił Zbrojnych Andrzeja Dudy w związku z obchodami 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO.Czytaj więcej o: "Obchody 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO z udziałem Prezydenta RP [PL/ENG]"

Środa, 27 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Nie ma nowoczesnego państwa bez nowoczesnej myśli technicznej”  

– Nie ma nowoczesnego państwa bez nowoczesnej myśli technicznej, bez nowoczesnego przemysłu, bez nowoczesnej produkcji, bez wynalazczości – podkreślał Prezydent podczas uroczystości wręczenia nagród laureatom plebiscytu o tytuł „Złotego Inżyniera 2018”.Czytaj więcej o: "„Nie ma nowoczesnego państwa bez nowoczesnej myśli technicznej”"

Środa, 27 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ws. Pałacu Saskiego z udziałem ministra Kolarskiego

Minister Wojciech Kolarski wziął udział w spotkaniu z m.in. Marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim i Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim, które było poświęcone pomysłowi odbudowy Pałacu Saskiego.Czytaj więcej o: "Spotkanie ws. Pałacu Saskiego z udziałem ministra Kolarskiego"

Środa, 27 lutego 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Paweł Mucha: Celem Prezydenta jest to, by poziom życia przeciętnej polskiej rodziny był wyższy

- Nowa Piątka PiS-u w bardzo istotnym stopniu wpisuje się w to, o czym mówi od początku swojej kadencji Prezydent Andrzej Duda - podkreślił minister Paweł Mucha, który był gościem TVP INFO.Czytaj więcej o: "Paweł Mucha: Celem Prezydenta jest to, by poziom życia przeciętnej polskiej rodziny był wyższy"

Środa, 27 lutego 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas gali XXV edycji plebiscytu o tytuł „Złotego Inżyniera”  

Bardzo bym chciał, byśmy w przyszłości umieli stwarzać takie warunki, by polscy inżynierowie tworzyli w naszym kraju, pracowali na naszych uczelniach, w naszych instytutach, naszych firmach, różnych ośrodkach badawczo-rozwojowych - mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas gali XXV edycji plebiscytu o tytuł „Złotego Inżyniera”"

12  
Poleć znajomemu