Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent odwiedził Bolesławiec

Wstąpienie do NATO oraz wejście do Unii Europejskiej to dla Polski momenty przełomowe, a kolejnym przełomem jest obecność w naszym kraju wojsk sojuszniczych – mówił Prezydent Andrzej Duda w Bolesławcu podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Prezydent odwiedził Bolesławiec"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda w Bolesławcu i Mikoszowie

Małżonka Prezydenta spotkała się z pracownikami Zakładów Ceramicznych Bolesławiec, a następnie - w Mikoszowie - odwiedziła podopiecznych i pracowników Stowarzyszenia Świętego Celestyna.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda w Bolesławcu i Mikoszowie"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Dziękuję za służbę dla światowego bezpieczeństwa

Dziękuję naszym polskim żołnierzom, waszym towarzyszom broni, żołnierzom armii Stanów Zjednoczonych, za tę służbę. Za służbę dla waszych ojczyzn, ale także za służbę dla światowego bezpieczeństwa - mówił Andrzej Duda w Żaganiu.Czytaj więcej o: "Prezydent: Dziękuję za służbę dla światowego bezpieczeństwa"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji Dnia Generała Kazimierza Pułaskiego

Dzień Generała Kazimierza Pułaskiego jest świętem łączącym dwa wielkie narody, których tożsamość, rozwój i aspiracje opierają się na ofiarnym i niezłomnym przywiązaniu do idei wolności - napisał Prezydent w liście odczytanym przez ministra Kwiatkowskiego.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji Dnia Generała Kazimierza Pułaskiego"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

NATO Week: Prezydent Andrzej Duda w Żaganiu  

Spotkaniem z żołnierzami 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej oraz amerykańskiej Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej Prezydent Andrzej Duda rozpoczął NATO Week czyli obchody 20. rocznicy wstąpienia Polski do Paktu.Czytaj więcej o: "NATO Week: Prezydent Andrzej Duda w Żaganiu"

Poniedziałek, 4 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Dera: Ten rząd stosuje politykę solidarnościową

Ten rząd stosuje politykę solidarnościową. Wprowadza projekty, które podnoszą poziom życia wszystkich obywateli. To są projekty prospołeczne – ocenił prezydencki minister Andrzej Dera w poniedziałkowym Kwadransie politycznym.Czytaj więcej o: "Min. Dera: Ten rząd stosuje politykę solidarnościową"

12  
Poleć znajomemu