Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Środa, 6 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

NATO Week: Wizyta na poligonie w Orzyszu [PL/ENG]  

- Mam nadzieję, że z biegiem lat obecność NATO w Polsce będzie się zwiększała, ale również, że na terenie naszego kraju będą się często odbywały ćwiczenia sił sojuszniczych - powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty na poligonie w Orzyszu.Czytaj więcej o: "NATO Week: Wizyta na poligonie w Orzyszu [PL/ENG]"

Środa, 6 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Lecha Kaczyńskiego w Chełchach

Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu zależało na tym, żeby wychowywać młodzież w świadomości historii naszego kraju, naszych dziejów, tego, co dla nas ważne – mówił Andrzej Duda na spotkaniu w Szkole Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach.Czytaj więcej o: "Spotkanie ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Lecha Kaczyńskiego w Chełchach"

Środa, 6 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Lechowi Kaczyńskiemu zależało, żeby wychowywać młodzież w świadomości historii naszego kraju  

To było wówczas dla nas – i jest dzisiaj dla mnie – niesłychanie ważne, że Państwo nadali to imię szkole podstawowej, właśnie wspominając śp. Pana Prezydenta, dzieło jego życia i jego dokonania - mówił Andrzej Duda na spotkaniu w szkole w Chełchach.Czytaj więcej o: "Prezydent: Lechowi Kaczyńskiemu zależało, żeby wychowywać młodzież w świadomości historii naszego kraju"

Środa, 6 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Soloch: Kolejny wypadek MiG-a potwierdza konieczność zakupu nowych myśliwców dla armii

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch ocenił, że kolejny wypadek MiG-29 potwierdza konieczność zakupu nowych myśliwców dla polskiej armii. - MIG-i mają już swoje lata – podkreślił minister Soloch.Czytaj więcej o: "Min. Soloch: Kolejny wypadek MiG-a potwierdza konieczność zakupu nowych myśliwców dla armii"

Środa, 6 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Krzysztof Szczerski: Chcemy, żeby obecność wojsk USA w Polsce była traktowana jako część strategii NATO [PL/ENG]

Chcemy, żeby obecność wojsk USA w Polsce była traktowana jako część strategii całego NATO, żeby z obecności tej korzystał cały nasz region - powiedział szef prezydenckiego gabinetu przed czwartkowym spotkaniem Andrzeja Dudy z Sekretarzem Generalnym NATO.Czytaj więcej o: "Krzysztof Szczerski: Chcemy, żeby obecność wojsk USA w Polsce była traktowana jako część strategii NATO [PL/ENG]"

Środa, 6 marca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Ośmiolatki w odwiedzinach u Pierwszej Damy

Małżonka Prezydenta spotkała się z uczniami warszawskiej szkoły podstawowej. Dzieci pytały Pierwszą Damę o to, czy ma zwierzęta, co je na śniadanie i czy Pan Prezydent grał kiedyś w Minecrafta.Czytaj więcej o: "Ośmiolatki w odwiedzinach u Pierwszej Damy"

12  
Poleć znajomemu