Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Czwartek, 7 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

NATO Week: Odprawa kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych [PL/ENG]  

– Polska będzie zawsze zabiegać o wzmocnienie potencjału odstraszania i obrony Sojuszu Północnoatlantyckiego – podkreślał Prezydent RP podczas odprawy kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych RP. Odprawa wpisuje się w obchody 20-lecia Polski w NATO.Czytaj więcej o: "NATO Week: Odprawa kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych [PL/ENG]"

Czwartek, 7 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Mobilność wojsk jednym z priorytetów NATO [PL/ENG]  

W Belwederze Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przebywającym z wizytą oficjalną w Polsce Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Podczas rozmowy omówiono sytuację bezpieczeństwa - w tym zagrożenia ze strony Rosji oraz sytuację na Ukrainie.Czytaj więcej o: "Mobilność wojsk jednym z priorytetów NATO [PL/ENG]"

Czwartek, 7 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ministra Muchy z przedstawicielami Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych

Raport „Sztuczna inteligencja i nowe technologie w praktyce prawniczej” był tematem spotkania prezydenckiego ministra Pawła Muchy z przedstawicielami Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych, który opracował ten dokument.Czytaj więcej o: "Spotkanie ministra Muchy z przedstawicielami Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych"

Czwartek, 7 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Rzeszów. Minister Adam Kwiatkowski na obchodach 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli

Prezydencki minister Adam Kwiatkowski reprezentował Andrzeja Dudę podczas obchodów 100. rocznicy śmierci pułkownika Leopolda Lisa-Kuli oraz uroczystości złożenia przyrzeczeń przez Orlęta i Strzelców Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego.Czytaj więcej o: "Rzeszów. Minister Adam Kwiatkowski na obchodach 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli"

Czwartek, 7 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. generała brygady Emila Stefana Mentla

Generale, oto odchodzisz na wieczną wartę. Niepodległa Rzeczpospolita, wdzięczna za Twoją patriotyczną ofiarność, za żołnierski heroizm, zawsze będzie pamiętać o Twoich zasługach. Cześć Jego pamięci! - napisał Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. generała brygady Emila Stefana Mentla"

Czwartek, 7 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP podczas dorocznej odprawy rozliczeniowo-koordynacyjnej z kierowniczą kadrą MON i SZ RP  

Udowodniliśmy też, że na polu polityki bezpieczeństwa i obrony jesteśmy aktywnym podmiotem, sprawdzonym sojusznikiem, kształtującym bezpieczne warunki życia nie tylko w najbliższym otoczeniu naszego kraju, ale i na świecie.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP podczas dorocznej odprawy rozliczeniowo-koordynacyjnej z kierowniczą kadrą MON i SZ RP"

12  
Poleć znajomemu