Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Czwartek, 21 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent Węgier od piątku z wizytą w Polsce

Prezydent Węgier János Áder z Małżonką będą w piątek i sobotę gościć w Polsce. Węgierska Para Prezydencka odwiedzi Kielce, gdzie wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą wezmą udział w obchodach Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.Czytaj więcej o: "Prezydent Węgier od piątku z wizytą w Polsce"

Czwartek, 21 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent na XI Międzynarodowym Forum Górskim

Jak rozwiązać problemy komunikacyjne Podhala debatowano podczas XI Międzynarodowego Forum Górskiego w Zakopanem z udziałem Andrzeja Dudy. – W sposób, jak najbardziej sprytny i jak najmniej dotkliwy, by nie zniszczyć Podhala – apelował Prezydent RP.Czytaj więcej o: "Prezydent na XI Międzynarodowym Forum Górskim"

Czwartek, 21 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP podczas XI Międzynarodowego Forum Górskiego

Nie chodzi o to, by pokryć gęstą siecią dróg całe Podhale, bo wtedy znikną tereny, na których dzisiaj ludzie mogą wypoczywać. Musi to być zrobione dobrze i mądrze - mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP podczas XI Międzynarodowego Forum Górskiego"

Czwartek, 21 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Z zadowoleniem przyjęto chęć zwiększenia naszego zaangażowania w Eurokorpusie

MON będzie podejmował decyzje, co do utrzymania naszego zaangażowania w Eurokorpusie i - ewentualnie - zabiegania o zwiększenie naszej pozycji, jeżeli państwa ramowe Eurokorpusu przyjmą taką rekomendację - powiedział Paweł Soloch, szef BBN.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Z zadowoleniem przyjęto chęć zwiększenia naszego zaangażowania w Eurokorpusie"

Czwartek, 21 marca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

O małych sprawach i dużym szczęściu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skawinie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Poczty Polskiej w Skawinie gościł w czwartek Małżonkę Prezydenta, która wzięła udział w spotkaniu czytelniczym z cyklu „Dorośli czytają dzieciom, czyli poczytaj mi Przyjacielu”.Czytaj więcej o: "O małych sprawach i dużym szczęściu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skawinie"

Czwartek, 21 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników I Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych

Cieszę się, że powstało gremium, które zrzesza rektorów wszystkich publicznych uczelni zawodowych. Jest to z całą pewnością właściwa odpowiedź na wyzwania współczesności, które stawiają przed środowiskiem akademickim nowe cele - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników I Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych"

12  
Poleć znajomemu