Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Czwartek, 28 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski zakończył wizytę w Brazylii

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski zakończył wizytę w Brazylii. Głównym tematem rozmów były stosunki polsko-brazylijskie i perspektywy ich rozwoju. Omówiono kalendarz najbliższych spotkań na najwyższym szczeblu.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski zakończył wizytę w Brazylii"

Czwartek, 28 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent do uczestników Rejsu Niepodległości: Witajcie w domu, witajcie w Ojczyźnie!

Dziękuję za to, że rozsławiliście po całym świecie wieść o pięknie Polski i radości z jubileuszu - napisał Prezydent do uczestników zakończenia Rejsu Niepodległości. Po przeszło 10 miesiącach „Dar Młodzieży” zawija dzisiaj do macierzystego portu w Gdyni.Czytaj więcej o: "Prezydent do uczestników Rejsu Niepodległości: Witajcie w domu, witajcie w Ojczyźnie!"

Czwartek, 28 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Kwiatkowski: Nasi rodacy mogą na nas liczyć

– Ci ludzie przetrwali straszne czasy i mieszkają dziś w bardzo trudnych warunkach – mówił prezydencki minister Adam Kwiatkowski w Radiu dla Ciebie o beneficjentach „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie”, organizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Min. Kwiatkowski: Nasi rodacy mogą na nas liczyć"

Czwartek, 28 marca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Polski dąb w Ogrodach Watykańskich [PL/ENG]

W stulecie przywrócenia stosunków dyplomatycznych między Stolicą Apostolską a Polską w Ogrodach Watykańskich zasadzono polskie dęby. Prezydenta RP reprezentował podczas tej uroczystości minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Polski dąb w Ogrodach Watykańskich [PL/ENG]"

Czwartek, 28 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla pracowników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Podczas uroczystości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Minister Andrzej Dera – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP wręczył odznaczenia państwowe pracownikom Uczelni.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla pracowników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego"

Czwartek, 28 marca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników uroczystości sadzenia polskich dębów w Ogrodach Watykańskich

Niech te dęby, symbolizujące dumną polskość, majestatycznie szumią wśród najsławniejszych świadectw chrześcijańskiego dziedzictwa – napisał do uczestników uroczystości sadzenia polskich dębów w Ogrodach Watykańskich Prezydent RP.Czytaj więcej o: "List do uczestników uroczystości sadzenia polskich dębów w Ogrodach Watykańskich"

12  
Poleć znajomemu