Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30                        
Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama do polskiej reprezentacji Olimpiad Specjalnych: Odnieśliście spektakularny sukces

Zakończyły się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Polscy reprezentanci wrócili do kraju z rekordową liczbą 69 medali. Dziś pełni wrażeń przybyli na podsumowujące spotkanie z Pierwszą Damą.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama do polskiej reprezentacji Olimpiad Specjalnych: Odnieśliście spektakularny sukces"

Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Prezydent RP wręczył nominacje sędziowskie

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył dziś akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisko sędziów Naczelnego Sądu Administracyjnego, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, sędziów Sądów Apelacyjnych, Okręgowych i Rejonowych oraz asesora sądowego.Czytaj więcej o: "Prezydent RP wręczył nominacje sędziowskie"

Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Międzynarodowa konferencja „Jak upadał komunizm. Rok 1989 w Europie Środkowo-Wschodniej”

W czwartek o godz. 11.00 w Pałacu Prezydenckim rozpocznie się międzynarodowa konferencja z udziałem Prezydenta RP organizowana w 30. rocznicę obrad Okrągłego Stołu. Będziemy ją dla Państwa transmitować na naszej stronie.Czytaj więcej o: "Międzynarodowa konferencja „Jak upadał komunizm. Rok 1989 w Europie Środkowo-Wschodniej”"

Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu - podpisana

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.Czytaj więcej o: "Nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu - podpisana"

Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Dera: Obie strony wykazują determinację, aby nie ucierpiały dzieci

Zarówno strona związkowa jak i rządowa dąży do tego, aby egzaminy w szkołach nie zostały zablokowane, aby nie ucierpiały dzieci - powiedział minister Andrzej Dera. - Jest determinacja, do tego, żeby do strajku nie doszło - podkreślił.Czytaj więcej o: "Min. Dera: Obie strony wykazują determinację, aby nie ucierpiały dzieci"

Środa, 3 kwietnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Udział ministra Pawła Muchy w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha uczestniczył w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich. Minister odczytał list, który do organizatorów i uczestników Zgromadzenia wystosował Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Udział ministra Pawła Muchy w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich"

123  
Poleć znajomemu