Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30                        
Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent uczci pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

W środę przypada 9. rocznica katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią. Prezydent Andrzej Duda w Krakowie i Warszawie weźmie udział w uroczystościach upamiętniających ofiary tej tragedii.Czytaj więcej o: "Prezydent uczci pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej"

Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Członkinie Klubu Kobiet z woj. lubelskiego w odwiedzinach u Pierwszej Damy

W niewielkim mieście na terenie województwa lubelskiego dynamicznie prowadzona jest działalność społeczno-kulturalna. O swojej pasji i działaniach na rzecz wspólnoty opowiedziały Pierwszej Damie członkinie Klubu Kobiet z Bełżyc.Czytaj więcej o: "Członkinie Klubu Kobiet z woj. lubelskiego w odwiedzinach u Pierwszej Damy"

Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent: Chcemy równego rozwoju państwa  

13 ministerstw, ponad 100 projektów w tym prezydenckie inicjatywy m.in. Centrum Usług Społecznych czy Nieodpłatnej Pomocy Prawnej – trwa zainicjowany przez Prezydenta Andrzeja Dudę cykl konferencji prezentujących działania dla rozwoju polskiej wsi.Czytaj więcej o: "Prezydent: Chcemy równego rozwoju państwa"

Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP w Mogilnie  

Bardzo chciałbym, żebyśmy stali się także częścią tego bogatego zachodu Europy pod względem poziomu życia w Polsce. Staramy się o to – mówię o sobie jako o tym, który jest elementem władz centralnych - powiedział Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP w Mogilnie"

Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Młodzież z Pomorza w Pałacu Prezydenckim

Młodzież z Miłoszewa, Strzepcza i Lewina z województwa pomorskiego podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim miała okazję spotkać się z Pierwszą Damą. Rozmawiano o szkole, dalszej edukacji i projektach czytelniczych.Czytaj więcej o: "Młodzież z Pomorza w Pałacu Prezydenckim"

Wtorek, 9 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”  

W każdym zakątku Polski powinny być zapewnione odpowiednie warunki do tego, żeby żyć, żeby funkcjonować, żeby się rozwijać, żeby prowadzić swoją działalność – mówił Prezydent RP podczas konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”"

12  
Poleć znajomemu