Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30                        
Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent: Okrągły stół ws. oświaty to dobry pomysł  

Prezydent uważa, że okrągły stół ws. oświaty to dobry pomysł. Andrzej Duda zgodził się z propozycją, aby rozmowy odbyły się w formule rozszerzonej Rady Dialogu Społecznego i zadeklarował, że może na potrzeby pracy Rady udostępnić Belweder.Czytaj więcej o: "Prezydent: Okrągły stół ws. oświaty to dobry pomysł"

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza w związku z pożarem Katedry Notre Dame de Paris [PL/ENG]

Zapewniam, że Polska jest gotowa wziąć udział w europejskim akcie solidarności w odbudowie zniszczonej świątyni, która jest diamentem naszej tożsamości - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Francji Emmanuela Macrona.Czytaj więcej o: "Depesza w związku z pożarem Katedry Notre Dame de Paris [PL/ENG]"

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy  

To niezwykle ważne, aby Polska niosła ratunek potrzebującym chociażby dlatego, że sami byliśmy kiedyś krajem, w którym ludzie potrzebowali pomocy – mówił Prezydent, wręczając odznaczenia za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy.Czytaj więcej o: "Odznaczenia za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy"

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Kole  

Jest prawo do strajku i można je realizować, ale proszę także, by umożliwić młodzieży zdanie egzaminów, bo to jest bardzo ważne dla młodych ludzi i ich rodziców - mówił Prezydent Andrzej Duda w Kole.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Kole"

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Z katedry Notre Dame uratowano kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i relikwie św. Jana Pawła II [PL/ENG]

Polska kaplica ucierpiała w pożarze katedry Notre Dame, ale zachowała się; uratowano kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej oraz relikwie świętego Jana Pawła II - poinformował szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Z katedry Notre Dame uratowano kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i relikwie św. Jana Pawła II [PL/ENG]"

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

„Pomoc potrzebującym poza granicami kraju to także służba dla Polski”  

Kiedy świadczycie Państwo pomoc poza granicami Polski, to również reprezentujecie Państwo naszą ojczyznę - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia odznaczeń za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy.Czytaj więcej o: "„Pomoc potrzebującym poza granicami kraju to także służba dla Polski”"

12  
Poleć znajomemu