Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

We wtorek rozmowy Prezydentów Polski i Gruzji w Warszawie [PL/ENG]

We wtorek swoją wizytę w Warszawie rozpocznie Prezydent Gruzji Salome Zourabichvili. Odbędą się rozmowy z Prezydentem Andrzejem Dudą; głowy państw wezmą też udział w debacie poświęconej dziesięcioleciu Partnerstwa Wschodniego.Czytaj więcej o: "We wtorek rozmowy Prezydentów Polski i Gruzji w Warszawie [PL/ENG]"

Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

VII edycja Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza

W Belwederze odbyło się dziś wręczenie nagród laureatom VII edycji Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza na prace naukowe o tematyce harcerskiej. W spotkaniu uczestniczył prezydencki doradca Piotr Nowacki.Czytaj więcej o: "VII edycja Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza"

Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na inaugurację Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej

Muzyka cerkiewna współtworzy dziedzictwo kulturowe Rzeczypospolitej, zajmuje także znaczące miejsce w europejskiej kulturze muzycznej – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście skierowanym na koncert inaugurujący Festiwal w Hajnówce.Czytaj więcej o: "List na inaugurację Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej"

Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza kondolencyjna do Prezydenta Federacji Rosyjskiej [PL/ENG]

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o ponad 40 osobach, które straciły życie w wyniku pożaru samolotu, podczas awaryjnego lądowania na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo - napisał Prezydent Andrzej Duda w depeszy do Prezydenta Władimira Putina.Czytaj więcej o: "Depesza kondolencyjna do Prezydenta Federacji Rosyjskiej [PL/ENG]"

Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent: Unia to polska racja stanu

Nasza przyszłość – podkreślam to z całą mocą – jest w Unii Europejskiej. Taka jest wola Polaków i taka jest polska racja stanu – oświadczyl Prezydent RP Andrzej Duda w rozmowie z „Super Expressem”.Czytaj więcej o: "Prezydent: Unia to polska racja stanu"

Poniedziałek, 6 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Kolarski: Narodowe Granie to odkrywanie dorobku polskiej kultury muzycznej

– Narodowe Granie to odkrywanie dorobku polskiej kultury muzycznej, skarbów naszej kultury, twórców, utworów, których znajomość powinna świadczyć o naszej tożsamości – mówił Wojciech Kolarski o nowej inicjatywie Pary Prezydenckiej.Czytaj więcej o: "Minister Kolarski: Narodowe Granie to odkrywanie dorobku polskiej kultury muzycznej"

12  
Poleć znajomemu