Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Wtorek, 7 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wizyta Prezydent Gruzji w Polsce [PL/ENG]  

Polska wspierała, wspiera i będzie wspierać aspiracje Gruzji w sprawie przynależności do NATO oraz Unii Europejskiej – podkreślił Prezydent Andrzej Duda po rozmowach z gruzińską Prezydent Salomeą Zourabichvili, która złożyła oficjalną wizytę w Polsce.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydent Gruzji w Polsce [PL/ENG]"

Wtorek, 7 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Polska wspiera aspiracje Gruzji ws. przynależności do NATO i UE  

Cały czas wspieraliśmy, wspieramy i będziemy wspierać aspiracje Gruzji, jeżeli chodzi o przynależność do najważniejszych światowych sojuszy, które plasują państwa do nich należące po stronie Zachodu – mówił Andrzej Duda po rozmowach z gruzińską Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent: Polska wspiera aspiracje Gruzji ws. przynależności do NATO i UE"

Wtorek, 7 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: UE musi prowadzić politykę otwartych drzwi  

UE musi cały czas prowadzić politykę otwartych drzwi, bo w przeciwnym wypadku przestanie być kompletnie atrakcyjna – podkreślał Andrzej Duda podczas debaty pt. „Dziesięć lat Partnerstwa Wschodniego. Lekcje dla Gruzji i Polski”.Czytaj więcej o: "Prezydent: UE musi prowadzić politykę otwartych drzwi"

Wtorek, 7 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla byłych działaczy Studenckiego Komitetu Solidarności i Niezależnego Zrzeszenia Studentów

W 42. rocznicę śmierci Stanisława Pyjasa, działacza opozycji PRL, minister Wojciech Kolarski w imieniu Prezydenta RP wręczył Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości byłym działaczom Studenckiego Komitetu Solidarności i Niezależnego Zrzeszenia Studentów.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla byłych działaczy Studenckiego Komitetu Solidarności i Niezależnego Zrzeszenia Studentów"

Wtorek, 7 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Kolarski na uroczystości poświęconej Stanisławowi Pyjasowi

W Krakowie przy Domu Studenckim UJ „Żaczek” odsłonięto postument upamiętniający postać Stanisława Pyjasa. W uroczystości, która odbyła się pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy wziął udział Sekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "Min. Kolarski na uroczystości poświęconej Stanisławowi Pyjasowi"

Wtorek, 7 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na XXII Konferencję „Gazterm” w Międzyzdrojach

Handel gazem staje się jednym z ważnych wyznaczników pozycji międzynarodowej naszego państwa i bałtyckiej części Europy. Z tym większą satysfakcją przyjmuję fakt, że tegoroczna edycja „Gaztermu” jest poświęcona integracji rynków gazu w regionie bałtyckim.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na XXII Konferencję „Gazterm” w Międzyzdrojach"

123  
Poleć znajomemu