Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad Prezydenta RP dla tygodnika „Sieci”

– Wiem, jak wygląda Polska w każdym zakątku – mówi Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarzami tygodnika „Sieci”. Ponadto: o wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego, sytuacji na krajowej scenie politycznej, forcie Trump i rzuceniu palenia.Czytaj więcej o: "Wywiad Prezydenta RP dla tygodnika „Sieci”"

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

„Idea solidarności głoszona przez Jana Pawła II jest fundamentem budowy silnej i dostatniej Polski”

W historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się konferencja pt. „Obudził w nas Solidarność. W 40. rocznicę Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny". List Prezydenta RP do uczestników konferencji odczytał minister Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "„Idea solidarności głoszona przez Jana Pawła II jest fundamentem budowy silnej i dostatniej Polski”"

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W Brukseli spotkania z Sekretarzem Generalnym NATO i Prezydentem Ukrainy [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda spotka się we wtorek po południu w Brukseli z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem, a także z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "W Brukseli spotkania z Sekretarzem Generalnym NATO i Prezydentem Ukrainy [PL/ENG]"

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent weźmie udział w szczycie Trójmorza w Lublanie [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda weźmie w środę i czwartek w stolicy Słowenii Lublanie udział w szczycie Inicjatywy Trójmorza. Podczas szczytu, na którym obecny będzie też Prezydent Niemiec, ma zostać powołany m.in. fundusz Trójmorza.Czytaj więcej o: "Prezydent weźmie udział w szczycie Trójmorza w Lublanie [PL/ENG]"

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

„Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Wystąpienie Prezydenta i Pierwszej Damy  

Te odznaczenia zazwyczaj odbierają dorośli; policjanci, strażacy, żołnierze. Dzisiaj dostają je Julka, Dawid, Michał i Maciek za to, że umieli zachować się w sposób wyjątkowy i uratować innych – mówił Prezydent przed uhonorowaniem Młodych Bohaterów.Czytaj więcej o: "„Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Wystąpienie Prezydenta i Pierwszej Damy"

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Inauguracja działalności Związku Konsulów Honorowych w RP

„Polska w Europie po wyborach do Parlamentu Europejskiego” to tytuł wykładu, który Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski wygłosił dzisiaj w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.Czytaj więcej o: "Inauguracja działalności Związku Konsulów Honorowych w RP"

12  
Poleć znajomemu