Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Środa, 5 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama z wizytą we Lwowie

Agata Kornhauser-Duda rozpoczęła wizytę na Ukrainie. W środę gościła w Konsulacie RP we Lwowie, gdzie rozmawiała z przedstawicielami Fundacji „Dajmy Nadzieję” oraz z polskimi przedsiębiorcami wspierającymi akcję „Pomoc Polakom na Wschodzie”.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama z wizytą we Lwowie"

Środa, 5 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Słowo Prezydenta z okazji odsłonięcia pomnika żołnierzy z oddziału NSZ kpt. Henryka Flamego ps. „Bartek”

Miejsce to będzie odtąd upamiętniać męstwo i męczeństwo podkomendnych „Bartka”. Będzie przypominać o tych, którzy w walce o wolną Polskę zapłacili najwyższą cenę własnego życia – napisał Andrzej Duda z okazji uroczystości w w Starym Grodkowie.Czytaj więcej o: "Słowo Prezydenta z okazji odsłonięcia pomnika żołnierzy z oddziału NSZ kpt. Henryka Flamego ps. „Bartek”"

Środa, 5 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Pamięć o Żołnierzach Niezłomnych z oddziału NSZ H. Flamego „Bartka”

Minister Wojciech Kolarski w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy złożył wieniec przed pomnikiem Żołnierzy Niezłomnych z oddziału NSZ H. Flamego „Bartka”. Pomnik został dziś odsłonięty w miejscu, w którym w 2016 roku zespół IPN odnalazł szczątki bohaterów.Czytaj więcej o: "Pamięć o Żołnierzach Niezłomnych z oddziału NSZ H. Flamego „Bartka”"

Środa, 5 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Chcemy mierzyć efekty Trójmorza kilometrami zbudowanych dróg  

Rezultaty Trójmorza chcemy mierzyć nie w liczbie wzajemnych spotkań i podpisanych deklaracji, ale w kilometrach nowych dróg, zmodernizowanych gazociągów czy kwotach wydanych na pilne inwestycje — mówił Prezydent w Lublanie podczas otwarcia Forum Biznesu.Czytaj więcej o: "Prezydent: Chcemy mierzyć efekty Trójmorza kilometrami zbudowanych dróg"

Środa, 5 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Wizyta Prezydenta w Słowenii [PL/ENG]

Andrzej Duda wziął w Słowenii udział w szczycie Inicjatywy Trójmorza. Wspólnie z przywódcami państw tego gremium uczestniczył dziś w otwarciu Forum Biznesu Państw IT. Wcześniej spotkał się m.in. z Prezydentem Borutem Pahorem.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta w Słowenii [PL/ENG]"

Środa, 5 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Udział Prezydenta RP w otwarciu wystawy poświęconej Emilowi Korytce  

Jestem ogromnie wdzięczny Panu Prezydentowi i Panom Przewodniczącym za to, że właśnie takiego człowieka – który stanowi tak piękny przykład przyjaźni i współpracy pomiędzy naszymi narodami – tutaj, w tym budynku, wyeksponowali.Czytaj więcej o: "Udział Prezydenta RP w otwarciu wystawy poświęconej Emilowi Korytce"

12  
Poleć znajomemu