Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Mucha: Polska jest i chce być adwokatem spraw Ukrainy na forum UE

Prezydent Andrzej Duda bardzo wyraźnie wspiera proeuropejskie i proatlantyckie dążenia Ukrainy – powiedział w Polskim Radiu minister Paweł Mucha. – Polska jest też konsekwentna ws. integralności terytorialnej Ukrainy – dodał.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Polska jest i chce być adwokatem spraw Ukrainy na forum UE"

Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta złożyła kwiaty na Cmentarzu Orląt Lwowskich

Podczas drugiego dnia wizyty na Ukrainie Pierwsza Dama odwiedziła jedną z najważniejszych polskich nekropolii znajdujących się poza granicami kraju. Na Cmentarzu Łyczakowskim złożyła kwiaty m.in. na płycie Mogiły Pięciu Nieznanych z Persenkówki.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta złożyła kwiaty na Cmentarzu Orląt Lwowskich"

Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Chcemy bezpieczeństwa i dobrobytu naszych społeczeństw  

Chcemy dla przedsiębiorców i turystów stworzyć lepsze możliwości komunikacji, transportu, rozwoju, także gospodarczego, a także zapewnić bezpieczeństwo energetyczne – mówił Andrzej Duda na konferencji kończącej IV szczyt Inicjatywy Trójmorza.Czytaj więcej o: "Prezydent: Chcemy bezpieczeństwa i dobrobytu naszych społeczeństw"

Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka i spotkanie Pierwszej Damy z nauczycielami języka polskiego

Małżonka Prezydenta wzięła udział w Polsko-Ukraińskim Dniu Dziecka oraz spotkała się z nauczycielami języka polskiego pracującymi na Ukrainie. – Nie bójcie się marzyć i miejcie odwagę realizować pragnienia – mówiła Pierwsza Dama, zwracając się do dzieci.Czytaj więcej o: "Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka i spotkanie Pierwszej Damy z nauczycielami języka polskiego"

Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia Prezydenta dla prof. Bogusława Schaeffera

Z okazji 90. urodzin przekazuję Panu najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz wyrazy szacunku i podziękowania za Pańskie wybitne osiągnięcia artystyczne i pracę dydaktyczną – napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Życzenia Prezydenta dla prof. Bogusława Schaeffera"

Czwartek, 6 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Kwiaty od Prezydenta dla Elżbiety Królikowskiej-Avis

Prezydent Andrzej Duda przekazał kwiaty dla redaktor Elżbiety Królikowskiej-Avis z okazji 50-lecia jej pracy zawodowej.Czytaj więcej o: "Kwiaty od Prezydenta dla Elżbiety Królikowskiej-Avis"

12  
Poleć znajomemu