Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości

Akcja Pomoc Polakom na Wschodzie co roku odbywa się pod patronatem Pary Prezydenckiej. W ramach projektu Pierwsza Dama spotkała się z członkami złoczowskiego oddziału Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej, a także odwiedziła dwie polskie rodziny.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał siedem ustaw

Prezydent podpisał siedem ustaw, w tym m.in. ustawę o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, a także nowelizacje ustaw: o refundacji leków; o prawach pacjenta; o pracowniczych planach kapitałowych.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał siedem ustaw"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019

Wszystkim laureatom tegorocznego Rankingu przekazuję gratulacje. Życzę wielu sukcesów, a jednocześnie satysfakcji z udziału w realizacji wielkiego projektu, jakim jest wolna, nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Polska – napisał Prezydent RP.Czytaj więcej o: "List do uczestników uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent z okazji IX Kongresu Polska Wielki Projekt: Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o wszystkich obywateli

Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o obywateli. Jestem przekonany, że ten wybór wartości i priorytetów w życiu publicznym ma charakter przełomowy i pozostanie wyznacznikiem polityki polskich władz przez kolejne lata.Czytaj więcej o: "Prezydent z okazji IX Kongresu Polska Wielki Projekt: Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o wszystkich obywateli"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Doradca Marek Rymsza na uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019

Doradca Prezydenta RP Marek Rymsza 7 czerwca wziął udział w uroczystości wręczenia nagród dla laureatów Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019 organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”, podczas której odczytał list Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Doradca Marek Rymsza na uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Spychalski: Relacje polsko-amerykańskie są bardzo dobre [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda bezpośrednio przekaże zaproszenie Prezydentowi USA do Polski na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej – powiedział minister Błażej Spychalski. – Liczymy na to, że Donald Trump 1 września będzie w Polsce – dodał.Czytaj więcej o: "Min. Spychalski: Relacje polsko-amerykańskie są bardzo dobre [PL/ENG]"

12  
Poleć znajomemu