Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości

Akcja Pomoc Polakom na Wschodzie co roku odbywa się pod patronatem Pary Prezydenckiej. W ramach projektu Pierwsza Dama spotkała się z członkami złoczowskiego oddziału Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej, a także odwiedziła dwie polskie rodziny.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał siedem ustaw

Prezydent podpisał siedem ustaw, w tym m.in. ustawę o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, a także nowelizacje ustaw: o refundacji leków; o prawach pacjenta; o pracowniczych planach kapitałowych.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał siedem ustaw"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama na Ukrainie z młodymi liderami środowisk polskich

Małżonka Prezydenta spotkała się z uczestnikami Forum Młodych Polaków na Ukrainie. Podczas panelu mówiono m.in. o innowacyjnych instrumentach pracy z młodzieżą polską za wschodnią granicą, o przedsiębiorczości i niesieniu pomocy potrzebującym.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama na Ukrainie z młodymi liderami środowisk polskich"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Ruszył IX Kongres „Polska Wielki Projekt”

Pod prezydenckim patronatem rozpoczęła się dziś IX edycja Kongresu „Polska Wielki Projekt”, którego ideą jest debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi, stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach. W inauguracji wzięła udział minister Szymańska.Czytaj więcej o: "Ruszył IX Kongres „Polska Wielki Projekt”"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019

Wszystkim laureatom tegorocznego Rankingu przekazuję gratulacje. Życzę wielu sukcesów, a jednocześnie satysfakcji z udziału w realizacji wielkiego projektu, jakim jest wolna, nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Polska – napisał Prezydent RP.Czytaj więcej o: "List do uczestników uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Spychalski: Relacje polsko-amerykańskie są bardzo dobre [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda bezpośrednio przekaże zaproszenie Prezydentowi USA do Polski na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej – powiedział minister Błażej Spychalski. – Liczymy na to, że Donald Trump 1 września będzie w Polsce – dodał.Czytaj więcej o: "Min. Spychalski: Relacje polsko-amerykańskie są bardzo dobre [PL/ENG]"

12  
Poleć znajomemu