Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości

Akcja Pomoc Polakom na Wschodzie co roku odbywa się pod patronatem Pary Prezydenckiej. W ramach projektu Pierwsza Dama spotkała się z członkami złoczowskiego oddziału Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej, a także odwiedziła dwie polskie rodziny.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama na Ukrainie: Przyjeżdżamy do Was w ramach wdzięczności za Wasze trwanie w polskości"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał siedem ustaw

Prezydent podpisał siedem ustaw, w tym m.in. ustawę o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, a także nowelizacje ustaw: o refundacji leków; o prawach pacjenta; o pracowniczych planach kapitałowych.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał siedem ustaw"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Ruszył IX Kongres „Polska Wielki Projekt”

Pod prezydenckim patronatem rozpoczęła się dziś IX edycja Kongresu „Polska Wielki Projekt”, którego ideą jest debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi, stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach. W inauguracji wzięła udział minister Szymańska.Czytaj więcej o: "Ruszył IX Kongres „Polska Wielki Projekt”"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama na Ukrainie z młodymi liderami środowisk polskich

Małżonka Prezydenta spotkała się z uczestnikami Forum Młodych Polaków na Ukrainie. Podczas panelu mówiono m.in. o innowacyjnych instrumentach pracy z młodzieżą polską za wschodnią granicą, o przedsiębiorczości i niesieniu pomocy potrzebującym.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama na Ukrainie z młodymi liderami środowisk polskich"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent z okazji IX Kongresu Polska Wielki Projekt: Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o wszystkich obywateli

Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o obywateli. Jestem przekonany, że ten wybór wartości i priorytetów w życiu publicznym ma charakter przełomowy i pozostanie wyznacznikiem polityki polskich władz przez kolejne lata.Czytaj więcej o: "Prezydent z okazji IX Kongresu Polska Wielki Projekt: Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o wszystkich obywateli"

Piątek, 7 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Działalność Kancelarii

Archiwum Prezydenta RP na X Jubileuszowym Warszawskim Pikniku Archiwalnym

8 czerwca 2019 roku (sobota), w przeddzień Międzynarodowego Dnia Archiwów, Archiwum Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej weźmie udział w X – Jubileuszowym Warszawskim Pikniku Archiwalnym, który odbędzie się pod hasłem „Tajemnice archiwów”.Czytaj więcej o: "Archiwum Prezydenta RP na X Jubileuszowym Warszawskim Pikniku Archiwalnym"

12  
Poleć znajomemu