Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Inauguracja Warsaw Humanitarian Expo 2019 [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda w podwarszawskim Nadarzynie wziął udział w inauguracji Warsaw Humanitarian Expo 2019. To pionierska w naszym regionie inicjatywa, umożliwiająca biznesowi zaprezentowanie oferty, która może być wykorzystana w pomocy humanitarnej.Czytaj więcej o: "Inauguracja Warsaw Humanitarian Expo 2019 [PL/ENG]"

Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie na Warszawskich Targach Humanitarnych  

– Mam nadzieję, że Warszawskie Targi Humanitarne będą wydarzeniem, które przyczyni się do zwiększenia zaangażowania w debatę o światowych trendach humanitarnych i rozwojowych – mówił Prezydent podczas inauguracji Warszawskich Targów Humanitarnych.Czytaj więcej o: "Wystąpienie na Warszawskich Targach Humanitarnych"

Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na odsłonięcie tablicy upamiętniającej przywódców Polskiej Szturmówki Chłopskiej

W Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL odsłonięto tablicę ku czci Polskiej Szturmówki Chłopskiej. Polscy rolnicy – zawsze wierni tradycjom patriotycznym tworzyli prawdziwy bastion obrony przed sowietyzacją kraju – podkreślił Prezydent.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na odsłonięcie tablicy upamiętniającej przywódców Polskiej Szturmówki Chłopskiej"

Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Pożegnanie śp. Macieja Parowskiego

Na cmentarzu na Bródnie pożegnano śp. Macieja Parowskiego, pisarza, krytyka literackiego i filmowego, redaktora. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczył Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Waśko, który odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Pożegnanie śp. Macieja Parowskiego"

Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystościach pogrzebowych śp. Macieja Parowskiego

Śp. Maciej Parowski od wielu dekad był postacią-legendą, liderem i mentorem środowiska literatury 'science fiction'. Pragniemy Mu podziękować za to, że uzmysłowił nam, jak ważną częścią kultury narodowej jest kultura popularna – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystościach pogrzebowych śp. Macieja Parowskiego"

Wtorek, 11 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Komunikaty Kancelarii Prezydenta RP

Drużyna KPRP na Turnieju o Puchar Prezesa PGE Narodowego

Dzień po zwycięskim meczu Polski z Izraelem, na tej samej murawie, odbyło się równie emocjonujące widowisko – Turniej o Puchar Prezesa PGE Narodowego. Drużyna Kancelarii Prezydenta RP, po niełatwych zmaganiach, zakończyła rozgrywki na 5. miejscu.Czytaj więcej o: "Drużyna KPRP na Turnieju o Puchar Prezesa PGE Narodowego"

Poleć znajomemu