Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Środa, 12 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Waszyngton. Wywiad dla TVP, POLSAT i TVN

Bardzo bym chciał, żeby Rosja była przyjacielem Polski, bardzo bym chciał, aby nasze relacje były jak najlepsze. Bardzo bym tego chciał, tylko że warunek jest jeden: musi być przestrzegane prawo międzynarodowe – mówił Prezydent RP w Waszyngtonie.Czytaj więcej o: "Waszyngton. Wywiad dla TVP, POLSAT i TVN"

Środa, 12 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wspólna Deklaracja Prezydentów o Współpracy Obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych USA na terytorium RP [PL/ENG]

Przyjaźń Polski i USA stanowi podstawę coraz bliższych relacji strategicznych i obronnych, skupionych na zagrożeniach dla bezpieczeństwa, pokoju i dobrobytu obu państw oraz obszaru obowiązywania Traktatu Północnoatlantyckiego.Czytaj więcej o: "Wspólna Deklaracja Prezydentów o Współpracy Obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych USA na terytorium RP [PL/ENG]"

Środa, 12 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Wizyta Pary Prezydenckiej w Waszyngtonie [PL/ENG]  

Decyzja w sprawie zwiększania obecności amerykańskich wojsk w Polsce podjęta! Prezydenci Polski i USA podpisali deklarację o zacieśnieniu współpracy obronnej. W dokumencie szereg konkretnych inicjatyw zwiększających nasze bezpieczeństwo.Czytaj więcej o: "Wizyta Pary Prezydenckiej w Waszyngtonie [PL/ENG]"

Środa, 12 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Konferencja Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa [PL/ENG]  

Podpisaliśmy dziś dokument, który ma charakter przełomowy – powiedział Andrzej Duda na konferencji w Białym Domu o wspólnej deklaracji podpisanej przez Prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych.Czytaj więcej o: "Konferencja Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa [PL/ENG]"

Środa, 12 czerwca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Andrzeja Dudy podczas przyjęcia wydanego przez Donalda Trumpa z Małżonką na cześć polskiej Pary Prezydenckiej [PL/ENG]  

Razem z moją Małżonką jesteśmy zaszczyceni, że możemy być tutaj w Białym Domu po raz drugi w przeciągu dziesięciu miesięcy. W tym roku Polska i Stany Zjednoczone obchodzą kolejną wspólną rocznicę – stulecie nawiązania stosunków dyplomatycznych.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Andrzeja Dudy podczas przyjęcia wydanego przez Donalda Trumpa z Małżonką na cześć polskiej Pary Prezydenckiej [PL/ENG]"

Środa, 12 czerwca 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydenci Polski i USA zaakceptowali warunki porozumienia ws. zwiększonej obecności wojsk amerykańskich w Polsce

Prezydenci Polski i USA: Andrzej Duda i Donald Trump zaakceptowali w środę warunki porozumienia w sprawie zwiększonej obecności wojsk amerykańskich w Polsce – poinformował w Waszyngtonie Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Prezydenci Polski i USA zaakceptowali warunki porozumienia ws. zwiększonej obecności wojsk amerykańskich w Polsce"

123  
Poleć znajomemu