Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent na Szczycie Bałkanów Zachodnich w Poznaniu [PL/ENG]

Bez pełnej integracji Bałkanów, wraz z ich tradycjami oraz różnorodnymi kulturami, Europa nie zacznie oddychać pełną piersią. Polska opowiada się za rozszerzeniem Unii, bo opowiada się za Europą solidarności i otwartości – mówił Prezydent w Poznaniu.Czytaj więcej o: "Prezydent na Szczycie Bałkanów Zachodnich w Poznaniu [PL/ENG]"

Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Margonin. Spotkanie z mieszkańcami powiatu chodzieskiego  

Wielkim pragnieniem i ambicją obecnej władzy było to, by wreszcie największa uwaga została skierowana na Polskę lokalną – powiedział Prezydent Andrzej Duda, który w Margoninie spotkał się z mieszkańcami powiatu chodzieskiego.Czytaj więcej o: "Margonin. Spotkanie z mieszkańcami powiatu chodzieskiego"

Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent w Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych w Poznaniu

Andrzej Duda odwiedził Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. w Poznaniu, spółkę wchodzącą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Podczas wizyty Prezydent rozmawiał z pracownikami oraz zarządem WZM Poznań, a także zwiedził zakład.Czytaj więcej o: "Prezydent w Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych w Poznaniu"

Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas Szczytu Bałkanów Zachodnich  

Bez pełnej integracji Bałkanów, wraz z ich pięknymi tradycjami oraz różnorodnymi kulturami, Europa nie zacznie oddychać pełną piersią – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas wystąpienia w czasie Szczytu Procesu Berlińskiego w Poznaniu.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas Szczytu Bałkanów Zachodnich"

Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Margoninie  

Mamy teraz Polskę wyjątkową – bo wolną całkowicie, suwerenną, niepodległą od 30 lat! Ci, którzy walczyli w powstaniu wielkopolskim, nie mieli tej wielkiej szansy, by tego doświadczyć, bo im po 20 latach wolność zabrano – mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Margoninie"

Piątek, 5 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Narodowe Czytanie Nowel polskich – zgłoś swój udział w akcji  

Od dziś można przesłać swoje zgłoszenie na Narodowe Czytanie 2019. Podczas tegorocznej, ósmej odsłony akcji Para Prezydencka zaproponowała do wspólnego czytania osiem tytułów nowel. Finał tegorocznej akcji już 7 września. Zachęcamy do udziału!Czytaj więcej o: "Narodowe Czytanie Nowel polskich – zgłoś swój udział w akcji"

Poleć znajomemu