Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca  

Chcemy w Polsce prawdziwej demokracji. Takiej, która jest rzeczywista: to znaczy rządów ludu. I taka nasza demokracja będzie – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca"

Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta Prezydenta w województwie śląskim  

W tym roku – Roku Powstań Śląskich – główne obchody Święta Wojska Polskiego oraz defilada odbędą się w Katowicach – zapowiedział Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa. Prezydent spotkał się także z mieszkańcami Sosnowca.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta w województwie śląskim"

Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa  

To jest właśnie dzisiejszy Śląsk – piękny, który łączy swój etos ciężkiej pracy z nowoczesną gospodarką, z rozwijającym się tutaj biznesem, ale zarazem z cały czas rozwijającą się turystyką, z górami, Beskidem Śląskim i całym pięknem tej ziemi – mówił.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa"

Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

Pamięć jest tym, co sprawia, że jako naród jesteśmy wspólnotą – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.Czytaj więcej o: "List do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”"

Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Kancelaria
 2. Belwederska Szkoła Letnia
 3. Aktualności

Wystąpienie Prezydenta podczas inauguracji Belwederskiej Szkoły Letniej  

Co to jest dobro wspólne? Na czym polega społeczna gospodarka rynkowa? Te zagadnienia są niezwykle ważne i chciałbym, żebyście tu o tym dyskutowali – mówił Prezydent Andrzej Duda, inaugurując I edycję Belwederskiej Szkoły Letniej.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas inauguracji Belwederskiej Szkoły Letniej"

Poniedziałek, 8 lipca 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent zainaugurował Belwederską Szkołę Letnią

Prezydent Andrzej Duda zainaugurował dziś I edycję Belwederskiej Szkoły Letniej. — Mam nadzieję, że będą ścierały się tu różne poglądy i będziecie toczyć gorące dyskusje — mówił do uczestników – studentów z całej Polski.Czytaj więcej o: "Prezydent zainaugurował Belwederską Szkołę Letnią"

12  
Poleć znajomemu