Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski spotkał się z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego [PL/ENG]  

Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce odbędzie się w najbliższym możliwym terminie – powiedział Krzysztof Szczerski po piątkowym spotkaniu z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Johnem Boltonem.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski spotkał się z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego [PL/ENG]"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce w najbliższym możliwym terminie

Prezydent USA Donald Trump poinformował telefonicznie Prezydenta Andrzeja Dudę, że w związku z huraganem, który ma uderzyć w weekend w USA, nie przyleci do Polski. Do Warszawy przyjedzie Wiceprezydent USA Michael Pence - mówi Minister Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce w najbliższym możliwym terminie"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji 39. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” w Szczecinie

Pielęgnowanie pamięci o bohaterach tamtych czasów stanowi nie tylko wyraz należnego im szacunku i wdzięczności, ale przede wszystkim umożliwia nam dzisiaj budowanie dojrzałej wspólnoty, dumnej ze swoich dokonań i otwartej na wyzwania przyszłości.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji 39. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” w Szczecinie"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Komunikaty Kancelarii Prezydenta RP

Regulamin uroczystości 1 września na placu Piłsudskiego

Wstęp na teren uroczystości na placu Piłsudskiego w Warszawie organizowanej z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej jest nieodpłatny; organizatorem jest KPRP; wejście jest jednoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i jego akceptacją.Czytaj więcej o: "Regulamin uroczystości 1 września na placu Piłsudskiego"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent odwołał Mariana Banasia ze składu Rady Ministrów

Prezydent RP na wniosek Premiera odwołał Mariana Banasia ze składu Rady Ministrów, z urzędu Ministra Finansów.Czytaj więcej o: "Prezydent odwołał Mariana Banasia ze składu Rady Ministrów"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych działaczy niepodległościowych i związkowych

Prezydent RP, w związku z obchodami 39. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”, nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom niepodległościowym i związkowym, w tym uczestnikom tamtych wydarzeń.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych działaczy niepodległościowych i związkowych"

12  
Poleć znajomemu