Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji nowego roku szkolnego

Jeśli chcemy Polski silnej, nowoczesnej, innowacyjnej, sprawnie zorganizowanej, zasobnej – pamiętajmy, że nie osiągniemy tego bez dobrej edukacji – napisali Prezydent z Małżonką, życząc uczniom sukcesów, rozwijania pasji i zainteresowań.Czytaj więcej o: "Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji nowego roku szkolnego"

Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Oświadczenie Prezydenta RP po spotkaniu z Wiceprezydentem USA  

Proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania w imieniu całego polskiego społeczeństwa za to, że władze USA włożyły tak wiele trudu w to, byśmy mogli godnie obchodzić 80. rocznicę wybuchu II wojny św. – mówił Andrzej Duda do Michaela Pence'a.Czytaj więcej o: "Oświadczenie Prezydenta RP po spotkaniu z Wiceprezydentem USA"

Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda i Karen Pence z uzdolnioną młodzieżą

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim Małżonkę Wiceprezydenta USA. Panie rozmawiały w cztery oczy nt. wsparcia młodzieży szczególnie zdolnej, a następnie wysłuchały koncertu w wykonaniu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda i Karen Pence z uzdolnioną młodzieżą"

Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szefowa Kancelarii Prezydenta na seminarium „Rola kobiet w polityce”

W Senacie minister Halina Szymańska uczestniczyła w seminarium „Rola kobiet w polityce”. Spotkanie poświęcone było obecności kobiet w przestrzeni publicznej, m.in historii udziału kobiet w polityce.Czytaj więcej o: "Szefowa Kancelarii Prezydenta na seminarium „Rola kobiet w polityce”"

Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Uroczystości upamiętniające 80. rocznicę pierwszego transportu więźniów do niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Stutthof

Składamy dzisiaj hołd pamięci ofiar obozu i wszystkich – tak wielu – pokoleń bohaterskich, patriotycznych, zawsze wiernych Polsce mieszkańców Pomorza. Żuławiaków i Kaszubów, gdynian i gdańszczan – napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Uroczystości upamiętniające 80. rocznicę pierwszego transportu więźniów do niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Stutthof"

Poniedziałek, 2 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie z Edwardem Mosbergiem

Prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś w Pałacu Prezydenckim z ocalałym z Holokaustu Edwardem Mosbergiem, który przyleciał z USA do Warszawy, by wziąć udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej.Czytaj więcej o: "Spotkanie z Edwardem Mosbergiem"

12  
Poleć znajomemu