Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wspólna deklaracja Prezydentów PL i USA na temat pogłębiania współpracy obronnej [PL/ENG]

Rzeczpospolita Polska i Stany Zjednoczone Ameryki kontynuują wzmacnianie swoich strategicznych i obronnych relacji, które poprawiają nasze wzajemne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego.Czytaj więcej o: "Wspólna deklaracja Prezydentów PL i USA na temat pogłębiania współpracy obronnej [PL/ENG]"

Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Spotkanie Prezydentów Polski i USA  

Prezydenci Polski Andrzej Duda i USA Donald Trump podczas spotkania w Nowym Jorku podpisali wspólną deklarację dotyczącą pogłębiania współpracy obronnej. Jednym z tematów rozmów przywódców była też kwestia zniesienia wiz do USA.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydentów Polski i USA"

Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Inauguracja Szczytu Klimatycznego, spotkania bilateralne i otwarcie polskiej sali w RB ONZ [PL/ENG]

W Nowym Jorku Prezydent Andrzej Duda wziął udział w inauguracji Szczytu Klimatycznego, spotkał się z Prezydentem USA, a także z przywódcami: Republiki Korei oraz Finlandii. Otworzył również „polski pokój konferencyjny” w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.Czytaj więcej o: "Inauguracja Szczytu Klimatycznego, spotkania bilateralne i otwarcie polskiej sali w RB ONZ [PL/ENG]"

Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Narodowe Czytanie z polonijną młodzieżą w Nowym Jorku

W Nowym Jorku Pierwsza Dama dołączyła do polonijnych uczniów i nauczycieli czytających wspólnie nowelę „Sachem” Henryka Sienkiewicza, lekturę należącą do tegorocznej edycji Narodowego Czytania.Czytaj więcej o: "Narodowe Czytanie z polonijną młodzieżą w Nowym Jorku"

Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Ojca Huberta Czumy

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu Ojca Huberta Czumy. W Jego osobie żegnamy dzisiaj wspaniałego człowieka, charyzmatycznego kapłana i gorącego patriotę – napisał Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Ojca Huberta Czumy"

Poniedziałek, 23 września 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Uroczystości pogrzebowe śp. Ojca Huberta Czumy

W Radomiu odprawione zostały uroczystości pogrzebowe śp. Ojca Huberta Czumy, jezuity, katechety i duszpasterza akademickiego. Minister Andrzej Dera, który uczestniczył w uroczystościach odczytał list Prezydenta Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Uroczystości pogrzebowe śp. Ojca Huberta Czumy"

12  
Poleć znajomemu