Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Czwartek, 10 października 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Gala z okazji 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Prezydent Andrzej Duda podkreślał, że ZUS działa skutecznie i dobrze, a przyjęty w Polsce system zabezpieczenia społecznego z państwową instytucją, z państwowymi gwarancjami daje pewność, że świadczenia zostaną wypłacone.Czytaj więcej o: "Gala z okazji 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych"

Czwartek, 10 października 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na uroczystości pogrzebowe Karola Tendery

Ze smutkiem żegnamy dzisiaj Karola Tenderę, ofiarę prześladowań ze strony niemieckich okupantów naszego kraju, depozytariusza pamięci o tragicznych doświadczeniach naszego narodu i niezłomnego obrońcę dobrego imienia Rzeczypospolitej – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List na uroczystości pogrzebowe Karola Tendery"

Czwartek, 10 października 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W piątek spotkanie Prezydentów Państw Grupy Arraiolos w Grecji [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w spotkaniu Prezydentów Państw Grupy Arraiolos, które w tym roku odbędzie się w Grecji i będzie poświęcone kwestiom zwiększania odporności UE na kryzysy gospodarcze i społeczne, a także bezpieczeństwu europejskiemu.Czytaj więcej o: "W piątek spotkanie Prezydentów Państw Grupy Arraiolos w Grecji [PL/ENG]"

Czwartek, 10 października 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szymańska na konferencji naukowej „Sto lat rozwoju polskiej wsi. Interdyscyplinarny dialog międzypokoleniowy”

W Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szefowa KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w konferencji naukowej „Sto lat rozwoju polskiej wsi. Interdyscyplinarny dialog międzypokoleniowy” .Czytaj więcej o: "Minister Szymańska na konferencji naukowej „Sto lat rozwoju polskiej wsi. Interdyscyplinarny dialog międzypokoleniowy”"

Czwartek, 10 października 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na uroczystości wodowania ORP „Albatros” w stoczni Remontowa Shipbuilding S.A.

choć to już trzeci okręt w polskiej marynarce wojennej noszący imię „Albatros”, to jednak pierwszy, który rozpocznie służbę w czasie przynależności naszego kraju do Sojuszu Północnoatlantyckiego – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List na uroczystości wodowania ORP „Albatros” w stoczni Remontowa Shipbuilding S.A."

Czwartek, 10 października 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Orędzie Prezydenta RP przed wyborami parlamentarnymi  

Razem postanowimy, jak ma być podtrzymany wzrost gospodarczy. Według jakich reguł dzielić środki publiczne. Jak utrwalić bezpieczeństwo naszych domów i naszych granic. Jak ochronić podstawowe wartości.Czytaj więcej o: "Orędzie Prezydenta RP przed wyborami parlamentarnymi"

12  
Poleć znajomemu