Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Piątek, 8 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Obchody Święta Niepodległości z udziałem Pary Prezydenckiej

Prezydent Andrzej Duda w Święto Niepodległości weźmie udział w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza, wręczy odznaczenia zasłużonym Polakom, w tym Ordery Orła Białego; złoży też kwiaty przed pomnikami Ojców Niepodległości.Czytaj więcej o: "Obchody Święta Niepodległości z udziałem Pary Prezydenckiej"

Piątek, 8 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski o relacjach polsko-amerykańskich

Wszystkie dobre owoce, jakie miał przynieść ten rok w relacjach polsko-amerykańskich są już załatwione: to ruch bezwizowy do USA oraz zwiększenie kontyngentu amerykańskiego w Polsce – podsumował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof SzczerskiCzytaj więcej o: "Min. Szczerski o relacjach polsko-amerykańskich"

Piątek, 8 listopada 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda w Londynie

Małżonka Prezydenta spotkała się z nauczycielami Polskich Szkół Sobotnich. – Młodzi ludzie są przyszłością naszego narodu i już za kilka lat staną się ambasadorami Polski i Polaków poza granicami naszej ojczyzny – mówiła.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda w Londynie"

Piątek, 8 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Londyn. Odznaczenia dla działaczy polonijnych

Prezydent Andrzej Duda nadał odznaczenia za zasługi na rzecz środowiska polonijnego i upowszechniania wiedzy o historii Polski w Wielkiej Brytanii. Odznaczenia wręczył w Londynie minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Londyn. Odznaczenia dla działaczy polonijnych"

Piątek, 8 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Mucha na konferencji naukowej „Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha 8 listopada 2019 r. reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę podczas konferencji naukowej zatytułowanej „Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”.Czytaj więcej o: "Min. Mucha na konferencji naukowej „Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”"

Piątek, 8 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Do żołnierzy I zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNIFIL

Jestem pewien, że po raz kolejny Polacy stanowić będą wzór dla innych narodowości wydzielających ONZ-owskie kontyngenty wojskowe – napisał Prezydent Andrzej Duda do żołnierzy I zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNIFIL.Czytaj więcej o: "Do żołnierzy I zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNIFIL"

12  
Poleć znajomemu