Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Środa, 13 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość” NRR z udziałem Prezydenta

Prezydent wziął udział w zebraniu sekcji Gospodarka, praca, przedsiębiorczość Narodowej Rady Rozwoju. Tematem spotkania była „Rządowa strategia rynku kapitałowego – debata z udziałem regulatora i interesariuszy rynku kapitałowego”.Czytaj więcej o: "Zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość” NRR z udziałem Prezydenta"

Środa, 13 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Izabelli Galickiej

– Żegnamy dziś wybitną osobowość polskiego życia kulturalnego i naukowego, w której bogaty życiorys wpisana jest idea Polski niepodległej i etos nieustannej, twórczej pracy w przestrzeni wielu dziedzin sztuki, kultury i nauki – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "Do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Izabelli Galickiej"

Środa, 13 listopada 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama: Osoby z niepełnosprawnościami powinny być postrzegane przez pryzmat swoich możliwości

W środę na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” organizowanego przez PFRON. W wydarzeniu połączonym z wernisażem prac wzięła udział Agata Kornhauser-Duda.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama: Osoby z niepełnosprawnościami powinny być postrzegane przez pryzmat swoich możliwości"

Środa, 13 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia dla Józefa Walaszczyka z okazji 100. urodzin

– Pragnę przekazać wyrazy głębokiego szacunku dla Pana życiowej postawy i czynów, a zwłaszcza za to, że podczas II wojny światowej pospieszył Pan na ratunek i znalazł schronienie dla kilkudziesięciu żydowskich współobywateli – napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Życzenia dla Józefa Walaszczyka z okazji 100. urodzin"

Środa, 13 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Harmonogram tworzenia rządu, jego kształt i plany – tematami spotkania Prezydenta, Premiera i Prezesa PiS

Struktura i podział kompetencji nowej Rady Ministrów, program rządu na najbliższe miesiące oraz harmonogram tworzenia rządu – m.in. te kwestie będą tematami spotkania Prezydenta z Premierem i Prezesem PiS – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Harmonogram tworzenia rządu, jego kształt i plany – tematami spotkania Prezydenta, Premiera i Prezesa PiS"

12  
Poleć znajomemu