Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Konferencja dotycząca Powstań Śląskich z udziałem Doradcy Prezydenta RP Agnieszki Lenartowicz-Łysik

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w konferencji „Obraz Powstań Śląskich i plebiscytu w edukacji, historiografii, kulturze i przestrzeni publicznej”. Patronat Narodowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Konferencja dotycząca Powstań Śląskich z udziałem Doradcy Prezydenta RP Agnieszki Lenartowicz-Łysik"

Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Jubileusz 10-lecia OREW im. Marii Majewskiej w Kielcach

Na zaproszenie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Marii Majewskiej w Kielcach Pierwsza Dama wzięła udział w uroczystości z okazji 10-lecia działalności placówki. Jubileusz odbył się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta.Czytaj więcej o: "Jubileusz 10-lecia OREW im. Marii Majewskiej w Kielcach"

Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

B. Spychalski na uroczystości z okazji 20-lecia Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych

– Jednym z priorytetów prezydentury Andrzeja Dudy jest wspieranie różnego rodzaju formatów, które powodują, że współpraca między biznesem a polską nauką, polskimi uczelniami się rozwija – mówił Błażej Spychalski podczas uroczystości.Czytaj więcej o: "B. Spychalski na uroczystości z okazji 20-lecia Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych"

Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na inaugurację obchodów poświęconych życiu i działalności Ignacego Jana Paderewskiego

Ignacy Jan Paderewski był w naszych dziejach postacią wyjątkową. Znakomity wykonawca i kompozytor z równą maestrią, co sztukę pianistyczną, uprawiał sztukę dyplomacji – napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List na inaugurację obchodów poświęconych życiu i działalności Ignacego Jana Paderewskiego"

Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List z okazji Święta Kolejarza

Nie ma sprawnego i zamożnego państwa bez nowoczesnej kolei. To wciąż jeden z najbardziej efektywnych i ekologicznych środków transportu oraz niezawodny i bezpieczny sposób przemieszczania się – napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List z okazji Święta Kolejarza"

Poniedziałek, 18 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Dera na gali z okazji Święta Kolejarza

18 listopada w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji przypadającego 25 listopada Święta Kolejarza. Głowę Państwa Pana Andrzeja Dudę reprezentował Andrzej Dera, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Min. Dera na gali z okazji Święta Kolejarza"

12  
Poleć znajomemu