Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wystawa o Radziwiłłach w Wilnie

Agata Kornhauser-Duda, na zaproszenie Pierwszej Damy Litwy, obejrzała wystawę „Radziwiłłowie. Historia i dziedzictwo książąt”. Jest to największa dotąd w historii polskiego i litewskiego muzealnictwa ekspozycja, poświęcona temu litewskiemu rodowi.Czytaj więcej o: "Wystawa o Radziwiłłach w Wilnie"

Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Para Prezydencka z wizytą na Litwie [PL/ENG]  

– Relacje polsko-litewskie od dawna nie były tak dobre – podkreślał Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentem Litwy. Para Prezydencka przebywa z dwudniową wizytę na Litwie. Jutro wezmą udział w pochówku przywódców i uczestników powstania styczniowego.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka z wizytą na Litwie [PL/ENG]"

Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsze Damy Polski i Litwy odwiedziły wileńskie hospicjum

Agata Kornhauser-Duda i Diana Nausėdienė odwiedziły jedyne hospicjum na Litwie. Prowadzi je polska zakonnica, siostra Michaela Rak. Obecnie trwają prace nad otwarciem placówki dla terminalnie chorych dzieci.Czytaj więcej o: "Pierwsze Damy Polski i Litwy odwiedziły wileńskie hospicjum"

Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Relacje polsko-litewskie dawno nie były tak dobre  

Jutrzejsze wydarzenia na Cmentarzu na Rossie są znamienne dla naszej tożsamości i pamięci historycznej, a także dla wzmacniania więzi i budowania przyjaźni polsko-litewskiej – mówił Andrzej Duda na wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem Litwy.Czytaj więcej o: "Prezydent: Relacje polsko-litewskie dawno nie były tak dobre"

Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Dera wręczył medale pracownikom spółki „Przewozy Regionalne”

Z okazji Dnia Kolejarza, Minister Andrzej Dera – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP wręczył w imieniu Prezydenta RP cztery Medale Złote za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom spółki „Przewozy Regionalne”.Czytaj więcej o: "Min. Dera wręczył medale pracownikom spółki „Przewozy Regionalne”"

Czwartek, 21 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Barbórka Polskiej Spółki Gazownictwa z udziałem Ministra Pawła Muchy

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha reprezentował Prezydenta RP Andrzeja Dudę podczas uroczystej Barbórki zorganizowanej w Katowicach przez Polską Spółkę Gazownictwa. Minister odczytał list Prezydenta.Czytaj więcej o: "Barbórka Polskiej Spółki Gazownictwa z udziałem Ministra Pawła Muchy"

Poleć znajomemu