Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Piątek, 22 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

WILNO: Pożegnanie uczestników powstania styczniowego [PL/EN]

Para Prezydencka wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych uczestników i przywódców powstania styczniowego, których szczątki odnaleziono w ostatnich latach podczas prac archeologicznych na wileńskiej Górze Zamkowej.Czytaj więcej o: "WILNO: Pożegnanie uczestników powstania styczniowego [PL/EN]"

Piątek, 22 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wspólny wywiad Prezydentów Polski i Litwy dla TVP

Dzisiejsze uroczystości pogrzebowe przywódców powstania styczniowego to wiadomość dla naszych narodów, które kiedyś żyły razem w jednym kraju. Ci wszyscy ludzie niezależnie od narodu, z którego pochodzili są naszymi wspólnymi bohaterami – mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Wspólny wywiad Prezydentów Polski i Litwy dla TVP"

Piątek, 22 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Doradca Cezary Kochalski na Gali XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Podczas Wielkiej Gali XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” prof. Cezary Kochalski, Doradca Prezydenta RP odczytał okolicznościowy list od Prezydenta Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Doradca Cezary Kochalski na Gali XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”"

Piątek, 22 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Rada ds. Przedsiębiorczości
 3. Aktualności

Rada ds. przedsiębiorczości o ochronie inwestorów mniejszościowych w spółkach z o.o.

O potrzebie wypełnienia luki w systemie ochrony inwestorów mniejszościowych w spółkach z o.o. dyskutowano podczas ostatniego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Spotkanie odbyło się w Pałacu Prezydenckim.Czytaj więcej o: "Rada ds. przedsiębiorczości o ochronie inwestorów mniejszościowych w spółkach z o.o."

Piątek, 22 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął udział w obchodach 75-rocznicy powstania Kongresu Polonii Amerykańskiej. Prezydencki minister spotkał się także m.in. z członkami Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce.Czytaj więcej o: "Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA"

Piątek, 22 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas uroczystości pogrzebowych uczestników powstania styczniowego  

Upamiętniamy dzisiaj naszych historycznych bohaterów, ale robimy to, myśląc nie o przeszłości, lecz ze względu na wspólną przyszłość. Łączy nas wspólnota doświadczeń i wartości, z których najważniejszą jest dla nas wszystkich wolność – mówił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas uroczystości pogrzebowych uczestników powstania styczniowego"

12  
Poleć znajomemu