Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Piątek, 31 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: dziś Wielka Brytania staje wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE

Dziś Wlk. Brytania staje w pewnym stopniu wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE; od stosunku między tymi ofertami będzie zależało, jak zreorganizuje się polityka brytyjska po pełnym brexicie – ocenia Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: dziś Wielka Brytania staje wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE"

Piątek, 31 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Obchody stulecia powrotu Chojnic do Polski z udziałem Doradcy Piotra Karczewskiego

Doradca Prezydenta RP Piotr Karczewski uczestniczył w obchodach stulecia powrotu Chojnic do Rzeczypospolitej. Uroczystości są związane z jubileuszem zaślubin Polski z morzem.Czytaj więcej o: "Obchody stulecia powrotu Chojnic do Polski z udziałem Doradcy Piotra Karczewskiego"

Piątek, 31 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Seniorzy mieszkający w Brańszczyku z wizytą u Pierwszej Damy

Pałac Prezydencki odwiedzili seniorzy z Brańszczyka. – Mądrość i doświadczenie życiowe, jakimi Państwo dysponujecie są absolutnie nie do przecenienia – zapewniała Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Seniorzy mieszkający w Brańszczyku z wizytą u Pierwszej Damy"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Andrzej Duda z wizytą na Pomorzu Zachodnim  

W Stargardzie Prezydent zainaugurował cykl konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. W Nowym Czarnowie wziął udział w uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra.Czytaj więcej o: "Andrzej Duda z wizytą na Pomorzu Zachodnim"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent dla Polsat News: Wstrzymuję się z nominacjami sędziowskimi

– Do czasu rozstrzygnięcia sporu kompetencyjnego przez TK, postępowania przed organami, które są w tym sporze, są zawieszone. Podejmuję decyzję, aby wstrzymać się z nominacjami sędziowskimi do czasu rozstrzygnięcia sporu przez TK – mówi Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent dla Polsat News: Wstrzymuję się z nominacjami sędziowskimi"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki  

Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki, dlatego że częściowo już jest realizowana. Czy ona będzie szybko, czy nie? Myślę, że będzie szybciej, niż się spodziewamy – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji w Stargardzie.Czytaj więcej o: "Prezydent: Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki"

1 POPRZEDNIA 1234567  34
Poleć znajomemu