Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Środa, 8 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Prezydent wręczył akt mianowania Dowódcy WOT  

Wojska Obrony Terytorialnej spełniają w sposób znakomity swoją rolę – zaznaczył Prezydent Andrzej Duda, wręczając gen. dyw. Wiesławowi Kukule akt mianowania na ponowną kadencję na stanowisku Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej.Czytaj więcej o: "Prezydent wręczył akt mianowania Dowódcy WOT"

Środa, 8 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Prezydenta z Premierem i Ministrami [PL/ENG]

– Nasi żołnierze są bezpieczni. To nie był atak skierowany przeciwko polskim żołnierzom, to był atak skierowany przeciwko bazom amerykańskim. Sytuacja jest pod całkowitą kontrolą – powiedział Szef BBN po spotkaniu Prezydenta z Premierem i Ministrami.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta z Premierem i Ministrami [PL/ENG]"

Środa, 8 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie samorządowców i przedsiębiorców z terenu Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej

W Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu odbyło się coroczne noworoczno-świąteczne spotkanie dla samorządowców i przedsiębiorców z terenu Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej. Wziął w nim udział minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Spotkanie samorządowców i przedsiębiorców z terenu Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej"

Środa, 8 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń osobom ratującym ludzkie życie  

To właśnie dlatego są medale „Za Ofiarność i Odwagę” i Krzyże Zasługi za Dzielność, by w symboliczny sposób podkreślić wyjątkowość ludzi, którzy inaczej patrzą na otaczającą ich rzeczywistość, mają w sobie impuls, by iść – powiedział Prezydent.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń osobom ratującym ludzkie życie"

Środa, 8 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Krzysztof Szczerski: Stanowisko amerykańskie po ataku Iranu - twarde, ale wyważone

Prezydent USA w swoim wystąpieniu przerwał efekt domina, w którym na każdy atak druga strona reaguje kolejnym atakiem – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Krzysztof Szczerski: Stanowisko amerykańskie po ataku Iranu - twarde, ale wyważone"

Środa, 8 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wydarzenia na Bliskim Wschodzie będą przedmiotem dalszych działań Prezydenta i rządu

Różne warianty irańskiej odpowiedzi były przedmiotem obrad Rady Gabinetowej; służby, dyplomacja, wojsko, administracja wiedzą, jak mają się zachowywać. Wydarzenia te na pewno „będą przedmiotem dalszych działań Prezydenta i rządu – mówi minister Szczerski.Czytaj więcej o: "Wydarzenia na Bliskim Wschodzie będą przedmiotem dalszych działań Prezydenta i rządu"

12  
Poleć znajomemu