Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

„Prowadzimy bardzo rozważną politykę bezpieczeństwa”  

– Prowadzimy bardzo rozważną politykę bezpieczeństwa, cały czas monitorujemy sytuację bezpieczeństwa i w Polsce i na świecie – zapewniał Prezydent Andrzej Duda. Dodał, że żołnierze są zabezpieczeni, w każdym miejscu, gdzie służą na świecie.Czytaj więcej o: "„Prowadzimy bardzo rozważną politykę bezpieczeństwa”"

Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Kolnie  

W polityce międzynarodowej i wewnętrznej działamy rozważnie, tak żeby Polska była jak najbardziej bezpieczna, żeby mogła nadal jak najlepiej się rozwijać, tak żeby Państwu się w Polsce jak najlepiej w Polsce żyło – mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Kolnie"

Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie Pierwszej Damy z Karolem Krajewskim

Małżonka Prezydenta angażuje się we wsparcie działalności kół gospodyń wiejskich, a spotkanie było okazją do podjęcia rozmów nt. przyszłości i rozwoju działań na rzecz kultury mieszkańców obszarów wiejskich, ich tradycji i zwyczajów.Czytaj więcej o: "Spotkanie Pierwszej Damy z Karolem Krajewskim"

Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ministra Szczerskiego z chargé d’affaires Ambasady Republiki Iraku

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się z chargé d’affaires Ambasady Republiki Iraku w Warszawie Husseinem Mansoorem Al-Safim. Tematem rozmowy była sytuacja bezpieczeństwa w Iraku i w całym regionie Bliskiego Wschodu.Czytaj więcej o: "Spotkanie ministra Szczerskiego z chargé d’affaires Ambasady Republiki Iraku"

Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia III cyklu konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”  

Polska powinna być rozwijana równomiernie, fundusze i różne możliwości rozwojowe muszą być sposób sprawiedliwy i umiejętny rozdysponowane – mówił Prezydent RP Andrzej Duda w Kolnie (woj. podlaskie), otwierając III cykl konferencji.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia III cyklu konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”"

Czwartek, 9 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich
 3. Aktualności

Prezydent zainaugurował III cykl konferencji poświęconych rozwojowi polskiej wsi

Ruszył trzeci cykl zainicjowanych przez Prezydenta RP konferencji poświęconych polskiej wsi. Kolejną serię spotkań „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” Andrzej Duda zainaugurował dziś w Kolnie.Czytaj więcej o: "Prezydent zainaugurował III cykl konferencji poświęconych rozwojowi polskiej wsi"

12  
Poleć znajomemu