Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Drożkach  

Ta ziemia stała się częścią odradzającego się państwa polskiego dzięki uporowi, staraniom i zabiegom tych, którzy czuli się Polakami, którzy mieszkali tu od pokoleń, którzy chcieli, żeby Polska wreszcie tutaj wróciła.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Drożkach"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Lututowie  

Dziękuję za kultywowanie popularnych tutaj patriotycznych tradycji. Dziękuję za pamięć o powstańcach styczniowych. Dziękuję także za pamięć o tych, którzy pomordowani w Katyniu oddali życie za Polskę – mówił Prezydent RP podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Lututowie"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

O potrzebach rodzin wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami

Wsparcie rodziców wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami, rozwiązania dla osób dorosłych wymagających opieki oraz wyrównywanie szans społecznych były tematami dzisiejszej rozmowy Pierwszej Damy z przedstawicielkami Stowarzyszenia Szlakiem Tęczy.Czytaj więcej o: "O potrzebach rodzin wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta Prezydenta w Lututowie, Drożkach i Namysłowie  

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystości z okazji nadania praw miejskich miejscowości Lututów (woj. łódzkie). Później odwiedził Drożki (woj. wielkopolskie). Wieczorem spotkał się jeszcze z mieszkańcami powiatu namysłowskiego (woj. opolskie).Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta w Lututowie, Drożkach i Namysłowie"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO

Decyzje ws. dalszej obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO; żołnierze NATO są tam z misją szkoleniową i jeśli rząd iracki nie będzie sobie tego życzył, to NATO się stamtąd wycofa – powiedział Szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Gratulacje dla twórców „Bożego Ciała”

„Boże Ciało” Jana Komasy otrzymało w poniedziałek nominację do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Brawo! Gratuluacje! Trzymamy kciuki za końcowy sukces! – pogratulował Prezydent RP na twitterze.Czytaj więcej o: "Gratulacje dla twórców „Bożego Ciała”"

12  
Poleć znajomemu