Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Przemówienie Prezydenta RP podczas uroczystości wręczenia Medalu „Odwaga i Wiarygodność” prof. Rogerowi Scrutonowi [PL/ENG]

Przypominamy wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy wygłoszone 12 czerwca 2016 roku w związku z wręczeniem medalu „Odwaga i Wiarygodność" prof. Rogerowi Scrutonowi podczas Kongresu „Polska Wielki Projekt".Czytaj więcej o: "Przemówienie Prezydenta RP podczas uroczystości wręczenia Medalu „Odwaga i Wiarygodność” prof. Rogerowi Scrutonowi [PL/ENG]"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta Prezydenta w Lututowie, Drożkach i Namysłowie  

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystości z okazji nadania praw miejskich miejscowości Lututów (woj. łódzkie). Później odwiedził Drożki (woj. wielkopolskie). Wieczorem spotkał się jeszcze z mieszkańcami powiatu namysłowskiego (woj. opolskie).Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta w Lututowie, Drożkach i Namysłowie"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Gratulacje dla twórców „Bożego Ciała”

„Boże Ciało” Jana Komasy otrzymało w poniedziałek nominację do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Brawo! Gratuluacje! Trzymamy kciuki za końcowy sukces! – pogratulował Prezydent RP na twitterze.Czytaj więcej o: "Gratulacje dla twórców „Bożego Ciała”"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO

Decyzje ws. dalszej obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO; żołnierze NATO są tam z misją szkoleniową i jeśli rząd iracki nie będzie sobie tego życzył, to NATO się stamtąd wycofa – powiedział Szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Licealiści z Krakowa w Pałacu Prezydenckim

O stypendiach Prezesa Rady Ministrów, sukcesach w konkursach i olimpiadach, działalności w Młodzieżowej Radzie Krakowa i planach na przyszłość opowiedzieli Pierwszej Damie licealiści z Krakowa.Czytaj więcej o: "Licealiści z Krakowa w Pałacu Prezydenckim"

Poniedziałek, 13 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta w Lututowie  

Dziękuję za kultywowanie popularnych tutaj patriotycznych tradycji. Dziękuję za pamięć o powstańcach styczniowych. Dziękuję także za pamięć o tych, którzy pomordowani w Katyniu oddali życie za Polskę – mówił Prezydent RP podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta w Lututowie"

12  
Poleć znajomemu