Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Środa, 22 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Święto Babć i Dziadków w SOSW w Kole

W Kole w województwie wielkopolskim mieści się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja. Jego podopieczni przygotowali spektakl z okazji Dni Babci i Dziadka, a do wspólnego świętowania zaprosili Pierwszą Damę.Czytaj więcej o: "Święto Babć i Dziadków w SOSW w Kole"

Środa, 22 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Przemówienie Prezydenta podczas debaty „Growing Europe: The Economic Vitality of Central and Eastern Europe”  

– Europa Środkowo-Wschodnia jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów Europy – podkreślał Prezydent RP Andrzej Duda podczas środowej debaty zorganizowanej w szwajcarskim Davos, gdzie odbywa się 50. Światowe Forum Ekonomiczne.Czytaj więcej o: "Przemówienie Prezydenta podczas debaty „Growing Europe: The Economic Vitality of Central and Eastern Europe”"

Środa, 22 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent: Moja nieobecność w Jerozolimie to protest przeciwko niesprawiedliwości historycznej

– To jest ogromnie krzywdząca sytuacja, że my, państwo, którego trzy miliony obywateli narodowości żydowskiej zostało zamordowanych, nie możemy zabrać głosu i powiedzieć prawdy historycznej – powiedział Andrzej Duda w Davos, w rozmowie z Polskim Radiem.Czytaj więcej o: "Prezydent: Moja nieobecność w Jerozolimie to protest przeciwko niesprawiedliwości historycznej"

Środa, 22 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad Prezydenta dla „Financial Times”

Prezydent Andrzej Duda w opublikowanym w środę wywiadzie dla brytyjskiego dziennika „Financial Times” powiedział, że Prezydent Rosji Władimir Putin – przed obchodami 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz – rozsiewa „historyczne kłamstwa”.Czytaj więcej o: "Wywiad Prezydenta dla „Financial Times”"

Środa, 22 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Europa Środkowo-Wschodnia to jeden z najdynamiczniejszych regionów” [PL/EN]  

Prezydent przebywa na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, gdzie wziął udział w debacie „Growing Europe: The Economic Vitality of Central and Eastern Europe”. Odbył też szereg spotkań politycznych i biznesowych.Czytaj więcej o: "„Europa Środkowo-Wschodnia to jeden z najdynamiczniejszych regionów” [PL/EN]"

Środa, 22 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego

Prezydencki minister Andrzej Dera wręczył odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy zasłużonym pracownikom Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Uroczystość odbyła się w Rezydencji Belweder.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

12  
Poleć znajomemu