Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Andrzej Duda z wizytą na Pomorzu Zachodnim  

W Stargardzie Prezydent zainaugurował cykl konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. W Nowym Czarnowie wziął udział w uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra.Czytaj więcej o: "Andrzej Duda z wizytą na Pomorzu Zachodnim"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent dla Polsat News: Wstrzymuję się z nominacjami sędziowskimi

– Do czasu rozstrzygnięcia sporu kompetencyjnego przez TK, postępowania przed organami, które są w tym sporze, są zawieszone. Podejmuję decyzję, aby wstrzymać się z nominacjami sędziowskimi do czasu rozstrzygnięcia sporu przez TK – mówi Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent dla Polsat News: Wstrzymuję się z nominacjami sędziowskimi"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta z wizytą w Radzyminie

Małżonka Prezydenta odwiedziła Przedszkole nr 2 im. Czerwonego Kapturka w Radzyminie w województwie mazowieckim.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta z wizytą w Radzyminie"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki  

Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki, dlatego że częściowo już jest realizowana. Czy ona będzie szybko, czy nie? Myślę, że będzie szybciej, niż się spodziewamy – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji w Stargardzie.Czytaj więcej o: "Prezydent: Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego  

Spokojnego państwa, które będzie coraz bardziej dostatnie, coraz mocniejsze, i coraz bezpieczniejsze, potrzebujemy. Chcę właśnie takie państwo budować – mówił Prezydent RP na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego.Czytaj więcej o: "Wystąpienie na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego"

Czwartek, 30 stycznia 2020
 1. Kancelaria
 2. Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości
 3. Aktualności

Prezydent Andrzej Duda: Zachęcam do odwagi

W Stargardzie Prezydent RP zainaugurował cykl konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. Podczas spotkań osoby zakładające start-upy i właściciele firm mogą poznać ofertę finansowania nowatorskich projektów cyfrowych.Czytaj więcej o: "Prezydent Andrzej Duda: Zachęcam do odwagi"

12  
Poleć znajomemu