Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29                
Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał nowelizację ustaw sądowych

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 20 grudnia 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał nowelizację ustaw sądowych"

Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Para Prezydencka Republiki Macedonii Północnej w Polsce [PL/ENG]

– Wspieramy euroatlantyckie i unijne aspiracje Macedonii Północnej – mówił Prezydent Andrzej Duda po rozmowach z Stevo Pendarovskim, Prezydentem Republiki Macedonii Północnej. Zachęcał też polskich przedsiębiorców, by silniej inwestowali w tym kraju.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka Republiki Macedonii Północnej w Polsce [PL/ENG]"

Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda i Elizabeta Gjorgievska odwiedziły szpital im. księżnej Anny Mazowieckiej

Pierwsze Damy Polski i Macedonii odwiedziły Szpital Kliniczny im. księżnej Anny Mazowieckiej. Rozmawiały z przebywającymi na oddziale pacjentkami, odwiedziły noworodki i uczestniczyły w spotkaniu z lekarzami.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda i Elizabeta Gjorgievska odwiedziły szpital im. księżnej Anny Mazowieckiej"

Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonki Prezydentów Polski i Macedonii Północnej z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych w Warszawie

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej Republiki Macedonii Północnej w Polsce Pierwsze Damy obu krajów odwiedziły Zespół Szkół Specjalnych nr 85 w Warszawie.Czytaj więcej o: "Małżonki Prezydentów Polski i Macedonii Północnej z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych w Warszawie"

Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o ustanowieniu Dnia Nauki Polskiej oraz nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.Czytaj więcej o: "Dwie ustawy z podpisem Prezydenta"

Wtorek, 4 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wypowiedź Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Republiki Macedonii Północnej  

Chcielibyśmy, by Macedonia Północna mogła rozpocząć negocjacje akcesyjne. Zapewniałem i zapewniam Pana Prezydenta o naszym wsparciu dla tej woli władz i społeczeństwa Macedonii Północnej – mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wypowiedź Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Republiki Macedonii Północnej"

12  
Poleć znajomemu