Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29                
Środa, 5 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Andrzej Duda: Będę kandydował w wyborach prezydenckich

Podczas środowego spotkania z mieszkańcami Lubartowa w woj. lubelskim Andrzej Duda ogłosił: Przed nami jeszcze wiele ważnych działań. Oczywiście będę kandydował w tych wyborach prezydenckich.Czytaj więcej o: "Andrzej Duda: Będę kandydował w wyborach prezydenckich"

Środa, 5 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie Krzysztofa Szczerskiego z Ministrem Stanu ds. Europy i Ameryk Christopherem Pincherem

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski spotkał się dzisiaj z brytyjskim Ministrem Stanu ds. Europy i Ameryk Christopherem Pincherem. Głównymi tematami rozmów ministrów była sytuacja w Wielkiej Brytanii po brexicie oraz relacje polsko-brytyjskie.Czytaj więcej o: "Spotkanie Krzysztofa Szczerskiego z Ministrem Stanu ds. Europy i Ameryk Christopherem Pincherem"

Środa, 5 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia urodzinowe dla Profesora Leszka Mądzika

Pańska konsekwentna postawa twórcy zapraszającego widza do głębokiej i poważnej refleksji nad życiem i światem zasługuje na szczególne docenienie – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do Profesora Leszka Mądzika.Czytaj więcej o: "Życzenia urodzinowe dla Profesora Leszka Mądzika"

Środa, 5 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Lubartowa  

Bardzo mi zależy na tym, żeby rozwój Polski, który w ostatnich latach tak dobrze postępuje, nadal trwał – mówił Prezydent Andrzej Duda w Lubartowie, ogłaszając start w kampanii prezydenckiej w 2020 roku.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Lubartowa"

Środa, 5 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Andrzej Duda w TVP Info: Robię to, co zgodnie z prawem może zrobić Prezydent RP

Mam nadzieję, że po podpisaniu nowelizacji ustaw sądowych sytuacja wróci do normalności. Działam środkami legalnymi. Robię to, co zgodnie z prawem może zrobić Prezydent RP – podkreślił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Andrzej Duda w TVP Info: Robię to, co zgodnie z prawem może zrobić Prezydent RP"

Środa, 5 lutego 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Warszawscy licealiści w Pałacu Prezydenckim

O odbywających się w tym roku obchodach stulecia Bitwy Warszawskiej, wolontariacie, książkach, zawodowych marzeniach i szkolnej codzienności Agata Kornhauser-Duda rozmawiała dziś ze swoimi gośćmi – uczniami warszawskiego liceum im. Władysława IV.Czytaj więcej o: "Warszawscy licealiści w Pałacu Prezydenckim"

12  
Poleć znajomemu