Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29                
Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wniosek o specjalne posiedzenie Sejmu ws. koronawirusa

Nie ma do tej pory w naszym kraju żadnego wykrytego przypadku zachorowania na skutek koronawirusa – oświadczył Prezydent. Zwraca się jednocześnie o pilne zwołanie specjalnego posiedzenia Sejmu, podczas którego rząd przedstawi informację nt. koronawirusa.Czytaj więcej o: "Wniosek o specjalne posiedzenie Sejmu ws. koronawirusa"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Listy uwierzytelniające

Ceremonia złożenia listów uwierzytelniających

Prezydent Andrzej Duda przyjął w środę w Belwederze listy uwierzytelniające od Ambasadorów Słowacji oraz Islandii.Czytaj więcej o: "Ceremonia złożenia listów uwierzytelniających"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN na Litwie o zadaniach polityki bezpieczeństwa

Najważniejszym zadaniem polityki bezpieczeństwa jest utrzymanie równowagi między odstraszaniem a dialogiem z Rosją, a w dalszej perspektywie przywrócenie stabilności w regionie – powiedział szef BBN Paweł Soloch, który zakończył wizytę w Wilnie.Czytaj więcej o: "Szef BBN na Litwie o zadaniach polityki bezpieczeństwa"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Podopieczni Schroniska Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta z wizytą w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z podopiecznymi i pracownikami Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.Czytaj więcej o: "Podopieczni Schroniska Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta z wizytą w Pałacu Prezydenckim"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wizyta ministra Kwiatkowskiego w łuckim okręgu konsularnym

Zakończyła się wizyta Adama Kwiatkowskiego w łuckim okręgu konsularnym w ramach realizacji kolejnej edycji Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie. Minister przekazał Rodakom pozdrowienia oraz upominki od Pary Prezydenckiej.Czytaj więcej o: "Wizyta ministra Kwiatkowskiego w łuckim okręgu konsularnym"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Chciałbym, by każdy obywatel wiedział, jakie działania ma podjąć, gdyby koronawirus dotarł do Polski

Gdyby koronawirus niestety przywędrował do Polski, to chciałbym, aby każdy obywatel wiedział, jakie działania ma w związku z tym podjąć i jakich działań może się spodziewać – mówił Andrzej Duda po spotkaniu z premierem, ministrem zdrowia i szefem GIS.Czytaj więcej o: "Prezydent: Chciałbym, by każdy obywatel wiedział, jakie działania ma podjąć, gdyby koronawirus dotarł do Polski"

12  
Poleć znajomemu