Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

W Sejmie informacja o działaniach ws. koronawirusa  

W Polsce nie stwierdzono żadnego przypadku zachorowania spowodowanego koronawirusem – oświadczył Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu w BBN ws. koronawirusa. Dziś w Sejmie odbyło się specjalne posiedzenie w tej sprawie, zwołane na wniosek Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "W Sejmie informacja o działaniach ws. koronawirusa"

Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Dziękuję wszystkim zaangażowanym w ochronę Polaków przed koronawirusem

Mam nadzieję, że stan informacji, stan świadomości społeczeństwa, co do kwestii zagrożenia koronawirusem, ochrony przed koronawirusem jest większy – mówił Andrzej Duda po wysłuchaniu w Sejmie informacji na temat działań władz w sprawie koronawirusa.Czytaj więcej o: "Prezydent: Dziękuję wszystkim zaangażowanym w ochronę Polaków przed koronawirusem"

Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent wziął udział w Konferencji ORLEN Team 2020  

To jest wejście na arenę światową, to jest moment, w którym polska firma staje w szeregu największych sponsorów sportu na świecie. Jestem z tego bardzo dumny – mówił Andrzej Duda podczas konferencji ORLEN TEAM 2020.Czytaj więcej o: "Prezydent wziął udział w Konferencji ORLEN Team 2020"

Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent o Orlen Teamie: To jest wejście na arenę światową  

Od dawna widzę tę niezwykłą rolę, jaką Orlen odgrywa dla polskiego sportu, gdyż jako uczestnik spotkań rodziny olimpijskiej, paraolimpijskiej zawsze byłem świadkiem, gdy PKN Orlen wymieniany był jako pierwszy, najważniejszy ze sponsorów – mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent o Orlen Teamie: To jest wejście na arenę światową"

Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Apeluję, by nie wykorzystywać sprawy koronawirusa do walk politycznych  

– Apeluję do polityków o rozwagę, o spokój – by nie wykorzystywać sprawy koronawirusa do walk politycznych, do połajanek politycznych, bo Polacy w tej kwestii chcą spokoju – powiedział Prezydent RP po naradzie z Premierem i ministrami.Czytaj więcej o: "Prezydent: Apeluję, by nie wykorzystywać sprawy koronawirusa do walk politycznych"

Poniedziałek, 2 marca 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

We wtorek oficjalna wizyta w Polsce Prezydenta Islandii [PL/ENG]

We wtorek oficjalną wizytę w Polsce złoży Prezydent Republiki Islandii Guðni Th. Jóhannesson; spotka się z Prezydentem Andrzejem Duda, z którym będzie rozmawiał m.in. o sytuacji Polaków w Islandii.Czytaj więcej o: "We wtorek oficjalna wizyta w Polsce Prezydenta Islandii [PL/ENG]"

12  
Poleć znajomemu