Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Czwartek, 5 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Przesłanie Prezydenta RP z okazji 80. rocznicy zbrodni katyńskiej

Cześć i chwała bohaterom! Wieczna pamięć poległym za Niepodległą! – napisał Andrzej Duda w przesłaniu odczytanym podczas Mszy Świętej Katyńskiej w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie.Czytaj więcej o: "Przesłanie Prezydenta RP z okazji 80. rocznicy zbrodni katyńskiej"

Czwartek, 5 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad dla Radia Maryja i TV Trwam

Służbę prezydencką traktuję odpowiedzialnie. Słucham tego, co mówią ludzie. Słucham także, co mówi opozycja. Chcę, żeby instytucje, które tworzymy, jak najlepiej służyły ludziom – podkreślał Prezydent w wywiadzie dla TV Trwam i Radia Maryja.Czytaj więcej o: "Wywiad dla Radia Maryja i TV Trwam"

Czwartek, 5 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent o koronawirusie: Wszystkie służby są w gotowości  

Prezydent wypowiada się dla mediów. Towarzyszą mu przedstawiciele władz wojewódzkich, straży pożarnej, służb sanitarnych

Szpitale i służby są gotowe, działają; informacja jest przekazywana, trafiła także do aptek, są uruchomione infolinie – podkreślał Prezydent Andrzej Duda, który w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie) spotkał się z szefami służb wojewódzkich.Czytaj więcej o: "Prezydent o koronawirusie: Wszystkie służby są w gotowości"

Czwartek, 5 marca 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

80. rocznica zbrodni katyńskiej. Msza w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie

Halina Szymańska, Szef KPRP uczestniczyła we Mszy Świętej Katyńskiej w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. Nabożeństwo zostało odprawione z okazji 80. rocznicy zbrodni katyńskiej.Czytaj więcej o: "80. rocznica zbrodni katyńskiej. Msza w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie"

Czwartek, 5 marca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wypowiedź podczas uroczystości dokonania zmian w składzie Rady Ministrów

Prezydent: Serdecznie dziękuję za formalne podjęcie się dzisiaj tych obowiązków. Bo to ważne, by w uporządkowany sposób sprawy Rzeczypospolitej – a przede wszystkim sprawy ważne dla naszych obywateli i naszego państwa – były prowadzone.Czytaj więcej o: "Wypowiedź podczas uroczystości dokonania zmian w składzie Rady Ministrów"

Czwartek, 5 marca 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Międzynarodowa Konferencja „Katyń Pro Memoria”

Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Waśko uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji „Katyń Pro Memoria” z okazji 80. rocznicy zbrodni katyńskiej. Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Czytaj więcej o: "Międzynarodowa Konferencja „Katyń Pro Memoria”"

12  
Poleć znajomemu