Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Rolnicy otrzymają niezrealizowane odszkodowania  

Prezydent wypowiada się przy mikrofonie

Premier zapewnił mnie, że zostaną wypłacone odszkodowania za straty spowodowane suszą w 2019 r. dla 10 proc. rolników, którzy ich jeszcze nie otrzymali – poinformował Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z szefem rządu Mateuszem Morawieckim.Czytaj więcej o: "Prezydent: Rolnicy otrzymają niezrealizowane odszkodowania"

Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Rozmowa o sytuacji w Biebrzańskim Parku Narodowym  

Telewizory z wyświetlonymi rozmówcami biorącymi udział w wideołączeniu

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w wideokonferencji z szefami MSWiA, Ministerstwa Środowiska, Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz sztabem kierującym akcją gaśniczą w Biebrzańskim Parku Narodowym.Czytaj więcej o: "Rozmowa o sytuacji w Biebrzańskim Parku Narodowym"

Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta o opiece hospicyjnej i wolontariacie

Działalność Hospicjum Caritas Archidiecezji Warmińskiej oraz budowa stacjonarnego ośrodka dla dzieci były tematem dzisiejszej rozmowy Pierwszej Damy z przedstawicielami olsztyńskiej organizacji.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta o opiece hospicyjnej i wolontariacie"

Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Życzenia dla społeczności polskich Tatarów obchodzących Ramadan

Prezydent przekazał życzenia szczęścia i pokoju dla całej społeczności polskich Tatarów, którzy obchodzą Ramadan. Dla wszystkich Państwa jest to czas postu, zadumy, a także wewnętrznego wyciszenia, który zwłaszcza teraz nabiera szczególnego wymiaru.Czytaj więcej o: "Życzenia dla społeczności polskich Tatarów obchodzących Ramadan"

Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Rozmowa Pierwszej Damy z dyrektorem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Agata Kornhauser-Duda rozmawia on-line z z prof. Maciejem Banachem, dyrektorem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Agata Kornhauser-Duda odbyła telekonferencję z dyrektorem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Rozmowa dotyczyła m.in. prowadzonych w placówce teleporad i gotowości ośrodka do bezpiecznego przyjmowania pacjentów.Czytaj więcej o: "Rozmowa Pierwszej Damy z dyrektorem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi"

Czwartek, 23 kwietnia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: mimo pandemii nie można zapominać o innych zagrożeniach

Na zdjęciu Minister Paweł Soloch

Zagrożenia, takie jak pandemia, należy uwzględniać w strategiach krajowych i sojuszniczych, nie zaniedbując jednak gotowości do zmierzenia się z innymi wyzwaniami, takimi jak dezinformacja – powiedział w czwartek szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: mimo pandemii nie można zapominać o innych zagrożeniach"

Poleć znajomemu