Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Ustawa z podpisem Prezydenta

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych mającą na celu wprowadzenie regulacji zapewniających kobietom w ciąży bezpłatny dostęp do leków służących leczeniu schorzeń związanych z ciążą.Czytaj więcej o: "Ustawa z podpisem Prezydenta"

Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Para Prezydencka z wizytą w Centrum Badawczo-Rozwojowym KB Folie Polska sp. z o.o. w Brzezinach  

Para Prezydencka złożyła wizytę w Centrum Badawczo-Rozwojowym KB Folie Polska sp. z o.o. w Brzezinach k. Mińska Mazowieckiego. To nowoczesna firma ze stuprocentowym polskim kapitałem, produkująca zadrukowane miękkie opakowania na potrzeby czterech branż.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka z wizytą w Centrum Badawczo-Rozwojowym KB Folie Polska sp. z o.o. w Brzezinach"

Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Chcemy, żeby Polska była państwem innowacyjnym  

Chcemy, żeby Polska była państwem innowacyjnym, w którym jest nowoczesna gospodarka, rozwija się nowoczesna produkcja, państwem nowoczesnych technologii, bardzo złożonych procesów produkcyjnych – podkreślał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent: Chcemy, żeby Polska była państwem innowacyjnym"

Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia z okazji 90. urodzin Sylwestra Chęcińskiego

Fotografia przedstawia fragment listu Prezydenta Andrzeja Dudy

Składam wyrazy uznania i wdzięczności za wiele znakomitych obrazów, którymi dane jest nam, widzom, cieszyć się i wzruszać już od blisko sześćdziesięciu lat – napisał Prezydent Andrzej Duda do Jubilata.Czytaj więcej o: "Życzenia z okazji 90. urodzin Sylwestra Chęcińskiego"

Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Rozmowa z Prezydentem Chorwacji  

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z Prezydentem Chorwacji Zoranem Milanovičem. Wśród tematów były m.in.: strategie uruchamiania gospodarek po okresie zamrożenia w wyniku pandemii, sytuacja polityczna w obu krajach, rozwój Inicjatywy Trójmorza.Czytaj więcej o: "Rozmowa z Prezydentem Chorwacji"

Czwartek, 21 maja 2020
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Justyna Kotowska członkiem państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii  

Prezydent Andrzej Duda powołał psycholog Justynę Kotowską z Instytutu Psychiatrii i Neurologii Kliniki Psychiatrii Sądowej do państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii.Czytaj więcej o: "Justyna Kotowska członkiem państwowej komisji ds. wyjaśnienia przypadków pedofilii"

Poleć znajomemu