Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30                        
Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent w Sejmie: Chcę być patronem nowych inwestycji [PL/ENG]  

Nowe inwestycje to warunek tego, by Polska mogła się rozwijać w przyszłości – mówił Prezydent po wysłuchaniu wystąpienia Premiera Mateusza Morawieckiego. – Wierzę, że będę mógł dopilnować, by rząd Zjednoczonej Prawicy te inwestycje zrealizował.Czytaj więcej o: "Prezydent w Sejmie: Chcę być patronem nowych inwestycji [PL/ENG]"

Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Order Orła Białego pośmiertnie dla O. Łucjana Królikowskiego

Prezydent Andrzej Duda odznaczył Orderem Orła Białego pośmiertnie o. Łucjana Królikowskiego – franciszkanina konwentualnego, zesłańca syberyjskiego, żołnierza armii gen. Andersa, opiekuna polskich sierot wojennych z obozu dla polskich uchodźców w Tengeru.Czytaj więcej o: "Order Orła Białego pośmiertnie dla O. Łucjana Królikowskiego"

Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wypowiedź Prezydenta RP w Sejmie  

Przez ostatnie ponad cztery lata była prowadzona w Polsce zupełnie inna polityka – ukierunkowana na wsparcie dla rodziny, na sprawy społeczne. Ale to była także polityka bardzo ambitna – bardzo ambitnych planów gospodarczych, inwestycyjnych – mówił.Czytaj więcej o: "Wypowiedź Prezydenta RP w Sejmie"

Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta w Chełmie

Prezydent stoi z rodzicami i dziećmi

Przebywający w Chełmie Prezydent Andrzej Duda odwiedził rodzinny dom dziecka prowadzony przez małżeństwo Henryka i Bogumiłę Skrzypkowskich. Złożył również wizytę w Centrum Doradztwa Polskiego Funduszu Rozwoju.Czytaj więcej o: "Wizyta w Chełmie"

Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Sejm uchwalił ustawę o dodatku solidarnościowym

Sejm uchwalił ustawę o dodatku solidarnościowym. – To uzupełnienie rozwiązań z tzw. tarczy antykryzysowej – mówił w Sejmie wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, uzasadniając w Sejmie prezydencką inicjatywę.Czytaj więcej o: "Sejm uchwalił ustawę o dodatku solidarnościowym"

Czwartek, 4 czerwca 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent: Stawiamy na sprawy społeczne i dynamiczny rozwój

Stawiamy na sprawy społeczne, na rodzinę, na bardzo dynamiczny, bardzo ambitny rozwój kraju, najpierw zainwestowaliśmy podstawowe sprawy – te najważniejsze dla przeciętnego obywatela – mówił Prezydent Andrzej Duda w Polskim Radiu Lublin.Czytaj więcej o: "Prezydent: Stawiamy na sprawy społeczne i dynamiczny rozwój"

Poleć znajomemu