Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Środa, 11 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent: Niech żyje Polska mocna naszą wspólnotą! [PL/EN]  

Prezydent: Chciałbym, abyśmy w Święto Niepodległości pamiętali, że państwo polskie to przede wszystkim My – obywatele! Różnimy się między sobą, ale wspólnie tworzymy nasz wspaniały kraj. I tylko wspólnie możemy poradzić sobie z największymi wyzwaniami.Czytaj więcej o: "Prezydent: Niech żyje Polska mocna naszą wspólnotą! [PL/EN]"

Środa, 11 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Narodowe Święto Niepodległości  

Prezydent poprawia szarfę na wieńcu

Niech żyje wolna, niepodległa, suwerenna Polska, mocna naszą wspólnotą! – podkreślał Prezydent RP Andrzej Duda w orędziu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dodając, że tylko wspólnie możemy poradzić sobie z największymi wyzwaniami.Czytaj więcej o: "Narodowe Święto Niepodległości"

Środa, 11 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Drużynowe Integracyjne Zawody Szermiercze z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości w gmachu głównym AWF w Warszawie odbyły się Drużynowe Integracyjne Zawody Szermiercze. Gościem zawodów była Doradca Prezydenta RP Paulina Malinowska-Kowalczyk.Czytaj więcej o: "Drużynowe Integracyjne Zawody Szermiercze z okazji Święta Niepodległości"

Środa, 11 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Paryskiego Forum Pokoju [PL/EN]  

Andrzej Duda: Walcząc z pandemią, myślimy o świecie, w którym solidarność między narodami, ale też między pokoleniami, pozwoli zbudować bardziej zrównoważone systemy gospodarcze. Połączmy wysiłki w walce o lepsze miejsce do życia i pokojowe relacje.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP podczas Paryskiego Forum Pokoju [PL/EN]"

Środa, 11 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Uroczystości Święta Niepodległości w Kartuzach

Doradca Prezydenta RP Piotr Karczewski reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę podczas obchodów Święta Niepodległości w Kartuzach. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość miała charakter symboliczny.Czytaj więcej o: "Uroczystości Święta Niepodległości w Kartuzach"

Środa, 11 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Do uczestników Drużynowych Integracyjnych Zawodów Szermierczych

Prezydent: Uczczenie Narodowego Święta Niepodległości poprzez szlachetną sportową rywalizację jest wspaniałą formą upamiętnienia ojców naszej niepodległości i naszych przodków, którzy walczyli o powrót niepodległej Rzeczypospolitej na mapę Europy.Czytaj więcej o: "Do uczestników Drużynowych Integracyjnych Zawodów Szermierczych"

Poleć znajomemu