Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Komunikat z okazji 50. rocznicy wizyty Kanclerza RFN Willy’ego Brandta w Warszawie

W 50. rocznicę wizyty Kanclerza RFN Willy’ego Brandta i jego historycznego gestu pod Pomnikiem Bohaterów Getta, w Warszawie odbędą się polsko-niemieckie obchody tego wydarzenia.Czytaj więcej o: "Komunikat z okazji 50. rocznicy wizyty Kanclerza RFN Willy’ego Brandta w Warszawie"

Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona

Jednoczymy się w bólu i modlitwie po stracie tego wielkiego Francuza i Europejczyka – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona w związku ze śmiercią Valery'ego Giscarda d’Estaing.Czytaj więcej o: "Depesza kondolencyjna Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona"

Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Przesłanie Pary Prezydenckiej na Kongres Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  

Cieszy nas, że coraz więcej firm i instytucji przełamuje stereotypy i uprzedzenia, znosi bariery i angażuje się w działania zapobiegające wykluczeniu zawodowemu osób z niepełnosprawnościami – mówi Para Prezydencka do uczestników Kongresu.Czytaj więcej o: "Przesłanie Pary Prezydenckiej na Kongres Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych"

Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych  

W dobie pandemii dzisiejszy dzień jest szczególnie ważny. Pomagajmy i zobaczmy tych, którzy naszej pomocy potrzebują, ale rzadko o nią proszą. Nie bójmy się niepełnosprawności – mówi Para Prezydencka w szczególnym przesłaniu.Czytaj więcej o: "Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych"

Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników Zgromadzenia Ogólnego Sędziów TK

Dla naszego narodu, który chlubi się swoimi wielowiekowymi tradycjami dotyczącymi rządów prawa oraz gwarancji praw i wolności obywatelskich rola i pozycja ustrojowa Trybunału Konstytucyjnego jest niezwykle istotna – napisał Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników Zgromadzenia Ogólnego Sędziów TK"

Czwartek, 3 grudnia 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

18. edycja konkursu „Człowiek bez Barier”  

Gala konkursu „Człowiek bez Barier” odbyła się już po raz osiemnasty. W tym roku, ze względu na trwająca epidemię, uroczystość miała miejsce on-line. Patronowała jej Małżonka Prezydenta.Czytaj więcej o: "18. edycja konkursu „Człowiek bez Barier”"

Poleć znajomemu