Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie ws. Narodowego Programu Szczepień  

Narodowa strategia szczepień była tematem spotkania w BBN, na które Prezydent Andrzej Duda zaprosił przedstawicieli rządu z Premierem oraz szefem GIS. „Prezydent udziela pełnego wsparcia działaniom rządowym w zakresie szczepień przeciwko koronawirusowi”.Czytaj więcej o: "Spotkanie ws. Narodowego Programu Szczepień"

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Piotr Machalica – wybitna postać

Dziś w nocy odszedł Piotr Machalica – wybitna postać polskiej sceny teatralnej, filmowej i piosenki aktorskiej; swoimi rolami potrafił bawić, ale i skłaniać do refleksji; będzie go brakowało; smutny dzień – napisał Prezydent Andrzej Duda na Twitterze.Czytaj więcej o: "Prezydent: Piotr Machalica – wybitna postać"

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Kancelaria
 2. Rada ds. Przedsiębiorczości
 3. Aktualności

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości z udziałem Prezydenta  

Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP podsumowała na dzisiejszym posiedzeniu swoją tegoroczną działalność. Z członkami Rady rozmawiał Prezydent Andrzej Duda. Spotkanie – ze względu na epidemię koronawirusa – odbyło się w formie wideokonferencji.Czytaj więcej o: "Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości z udziałem Prezydenta"

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: W liście gratulacyjnym do Joe Bidena będzie zaproszenie do Warszawy

W liście gratulacyjnym, który Prezydent Andrzej Duda przekaże Prezydentowi elektowi USA Joe Bidenowi po tym, jak Kolegium Elektorów dokona wyboru, znajdzie się zaproszenie do złożenia wizyty w Warszawie – zapowiedział minister Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: W liście gratulacyjnym do Joe Bidena będzie zaproszenie do Warszawy"

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent podpisał trzy ustawy, w tym m.in. o ratyfikacji Umowy między Polską a Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w sprawie udziału w niektórych wyborach przez obywateli jednego Państwa zamieszkujących na terytorium drugiego.Czytaj więcej o: "Ustawy z podpisem Prezydenta"

Poniedziałek, 14 grudnia 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Betlejemskie Światło Pokoju. Wystąpienie Pary Prezydenckiej  

Prezydent Andrzej Duda: To światełko przychodzi do naszego kraju po raz 30. jako symbol ciepła, jako symbol, wokół którego gromadzą się harcerze, gromadzą się ludzie, jako symbol dobra.Czytaj więcej o: "Betlejemskie Światło Pokoju. Wystąpienie Pary Prezydenckiej"

12  
Poleć znajomemu